Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sağır Zaman e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sağır Zaman PDF EPUB


Erhan Kaya

Sağır Zaman - Erhan Kaya pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Erhan Kaya
DOSYA BOYUTU 12,97
TARİH 2018-07-01
ISBN 6059672399
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gece, insanların yalanlarıyla yüzleştiği vakittir. Yine gece, insanların hayallerini renk renk ışıkların altında süslediği vakittir. Her insan gece duygularına esir düşer ve çaresini de yalnızken bir gece vakti aramaya başlar. Bulunur çaresi ama insan kendisini dipsiz bir kuyuda hisseder. Çabaladıkça batar, bataklığa gömülen bir yavru kuzu gibi. Duygularının esiri olan insanların hayalleri korkak olur. Gerçekleştirmek için çabalama cesaretinde bile bulunamazlar.Gece, bir kılıç gibidir aslında. Kullanmasını bilene gündüzden farkı yokken, kullanmasını bilmeyenler için çaresizliğe düşüp kendini alkole hapsedenlerin uğrak zamanıdır. Oysa gece, aşkların gökyüzüne yıldızlar eşliğinde adını yazdırdığı anların en güzel vaktidir.Vakit, sahibine has'dır.

...t çevirip arkalarını dönüp giderlerken, hakkı duymak istemeyerek sağır kesilenlere de tebliğini duyuramazsın ... Sağır Zaman ... .* Dönüp gittikleri zaman çağrıyı sağırlara da işittiremezsin. Erhan Kaya. Gece, insanların yalanlarıyla yüzleştiği vakittir. Yine gece, insanların hayallerini renk renk ışıkların altında süslediği vakittir. Her insan gece duygularına esir düşer ve çaresini de yalnızken bir... Sağır Zaman Düşleri hakkında zeynepnazan tarafından yazılan gönderiler. yalnızlıktı benden türeyen bir ... Sağır Zaman Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... ... Sağır Zaman Düşleri hakkında zeynepnazan tarafından yazılan gönderiler. yalnızlıktı benden türeyen biri çöle kum oldu biri denize akmaktan bıktı kum, zaman dindi saydam bir boşluk kaldı üstümüze. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Sağır Zaman Erhan Kaya Kutlu Yayınevi. » Sağır Zaman Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Gece, insanların yalanlarıyla yüzleştiği vakittir. 12.80 TL. Gece, insanların yalanlarıyla yüzleştiği vakittir. Yine gece, insanların hayallerini renk renk ışıkların altında süslediği vakittir. Her insan gece duygularına esir düşer ve çaresini de yalnızken bir... 12.80 TL. Gece, insanların yalanlarıyla yüzleştiği vakittir. Yine gece, insanların hayallerini renk renk ışıkların altında süslediği vakittir. Her insan gece duygularına esir düşer ve çaresini de yalnızken bir... 13.60 TL. Sağır Zaman-Kutlu Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sağır Zaman'da Gece. admin Yazılarım Mart 29, 2018Mart 31, 2018 4 yorum. Gece insanların yalanları ile yüzleştiği vakittir. Sağır Zaman Esirliği. umutsuzluk kadar sağır ve dilsiz yakılmış ormanları düşün bir kuşun yurtsuz kalışını her gün her zaman ve mekanda büyüyen bir anaforun durmadan döndüğünü etrafında. Sağır Zaman. Tükenirken dakikaları sağır zamanın, Tuhaf bir gün daha ömrüme sığan, İçimde yine en delisi esiyor rüzgarın, Savruluyorum yollarına bilinmeyenin. Erhan Kaya. Gece, insanların yalanlarıyla yüzleştiği vakittir. Yine gece, insanların hayallerini renk renk ışıkların altında süslediği vakittir. Her insan gece duygularına esir düşer ve çaresini de yalnızken bir... 12.80 TL. Gece, insanl...