Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hikaye Kuran Nesneler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hikaye Kuran Nesneler PDF EPUB


Hikaye Kuran Nesneler -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 9,62
TARİH 2018-06-28
ISBN 6059556927
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1990’lı yıllardan itibaren yazarın metin üzerindeki hegemonyasını/yükünü mümkün olduğu kadar azaltan, kendine has bir dünya gibi kabul edilen kurmaca metni esas alarak onu çeşitli parçalara ayırarak çözümleme işlemi oldukça yaygınlaşmıştır. Şimdilerde ise bu işlem daha dar perspektifler tespit edilerek yapılmaktadır. Bu noktada, tespit edilen bakma noktası’nın anlamlı, metnin bütün unsurlarının etrafında döndüğü, bir tür topla(n)ma ve dağı(t/l)ma merkezi konumunda olmasına ise özellikle dikkat edilmelidir. Metni nesneyi esas alarak değerlendirmek, genel olarak “yabancılaştırma” olarak tanımlayabileceğimiz sanat etkinliğini başka bir yabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden anlama gayretidir.Kitapta, dikey eleştiri denebilecek, yayılmayı değil derinleşmeyi esas alan bir metotla ve nesne-projektörler ışığında yapılmış on inceleme yazısı bulunmaktadır. Halit Ziya’dan Cihan Aktaş’a, Türk hikayeciliğinin önemli bazı isimlerinden seçilmiş metinler üzerine yapılan bu çalışmaların edebî eleştiri anlayışımızı zenginleştirmesi, başka çalışmalara da ilham vermesi dileğimizdir.

...ğında yapılmış on inceleme yazısı bulunmaktadır ... Hikaye Kuran Nesneler A. Cüneyt Issı ... . Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Hikaye Kuran Nesneler. Hikaye Kuran Nesneler Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar tarafından yazılmıştır. Bundan ötürü yazar tarafından yazılan Hikaye Kuran Nesneler kitabının linki olmayabilir. 18.52 TL. Metni nesneyi esasalarak değerlendirmek, ge ... Hikaye Kuran Nesneler A. Cüneyt Issı ... . 18.52 TL. Metni nesneyi esasalarak değerlendirmek, genel olarak "yabancılaştırma"olarak tanımlayabileceğimiz sanat etkinliğini başka biryabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden... Metni nesneyi esas alarak değerlendirmek, genel olarak "yabancılaştırma" olarak tanımlayabileceğimiz sanat etkinliğini başka bir yabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden anlama gayretidir. 5.54 €. Metni nesneyi esas alarak değerlendirmek, genel olarak "yabancılaştırma" olarak tanımlayabileceğimiz sanat etkinliğini başka bir yabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden... Metni nesneyi esas alarak değerlendirmek, genel olarak "yabancılaştırma" olarak tanımlayabileceğimiz sanat etkinliğini başka bir yabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden anlama gayretidir. 20.16 TL. Metni nesneyi esas alarak değerlendirmek, genel olarak "yabancılaştırma" olarak tanımlayabileceğimiz sanat etkinliğini başka bir yabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden... 21 TL. Metni nesneyi esas alarak değerlendirmek, genel olarak "yabancılaştırma" olarak tanımlayabileceğimiz sanat etkinliğini başka bir yabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden... Kolektif. 1990'lı yıllardan itibaren yazarın metin üzerindeki hegemonyasını/yükünü mümkün olduğu kadar azaltan, kendine has bir dünya gibi kabul edilen kurmaca metni esas alarak onu çeşitli parçalara... ...sanat etkinliğini başka bir yabancılaştırıcı unsur olan nesneler üzerinden anlama gayretidir. Boyutlar ve boyutlar:1 x 13 x 21 cm Tarafından gönderildi Hikaye Kuran Nesneler:29 Haziran 2018 21 TL. Hikaye Kuran Nesneler-Hece Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat ga...