Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu PDF EPUB


Giancarlo Berardi

Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu - Giancarlo Berardi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Giancarlo Berardi
DOSYA BOYUTU 10,14
TARİH 2015-04-21
ISBN 6054983872
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

BÜYÜK ŞAKA (No 60: Yazarlar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizerler: Lucio Leoni ve Alberto Macagno) Garden City’de süregiden sakin yaşam birden kesintiye uğrar. Kim olduğu bilinmeyen bir adamın güçlü patlayıcıların yardımıyla yaptığı garip şakalar ortalığı birbirine katıyor, halkı paniğe sürüklüyor; işin ilginç yanı kimse ne olduğunu bile anlamıyordu. Webb, Julia ve Irwing olayı çözmeye uğraşırken sorulması gereken en önemli soru şuydu: İyi de bu adamın asıl niyeti ne? YAŞAM OYUNU (No 61: Yazarlar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Steve Boraley) Julia’nın yeni soruşturmasının çekirdeğini iki gençlik çetesi arasında yaşanan yasadışı araba yarışlarında sergilenen çılgınca cesaret ve sonunda yaşanan aptalca bir ölüm oluşturmakta… Tarih boyunca varlığını koruyup günümüz dünyasında bile geçerli olan “en korkusuz adamın kim olduğunu gösterme çabası” bu kez kibar suçbilimcimiz Kendall'ın gözlerinin hemen önünde oynanıyordu.

...BÜYÜK ŞAKA (No 60: Yazarlar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizerler: Lucio YAŞAM OYUNU (No 61: Yazarlar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Steve Boraley) Julia'nın yeni ... Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu / Giancarlo Berardi... - GittiGidiyor ... ... Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler. Giancarlo Berardi tarafından yazılan Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu kitabı 2015-04-21 tarihinde yayınlanmıştır. Hemen Julia 9 - Büyük Şaka satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Yaşam Oyunu (No 61: Yazarlar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Steve Boraley) Julia'nın yeni... BÜYÜK ŞAKA / YAŞAM OYUNU. Yazarlar : Berardi ve Mantero. Çizerler: Leoni ve Macagno; Steve Boraley. Çevirmen Adı: Şebnem Tansu. Orijinal Adı: Julia 60-61. Yayın Editörü: Murat Sevg ... Julia 9 Büyük Şaka / Yaşam Oyunu Giancarlo... | En Ucuzu Akakçe ... ... BÜYÜK ŞAKA / YAŞAM OYUNU. Yazarlar : Berardi ve Mantero. Çizerler: Leoni ve Macagno; Steve Boraley. Çevirmen Adı: Şebnem Tansu. Orijinal Adı: Julia 60-61. Yayın Editörü: Murat Sevgikuranlar. Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2015-04-29 yılında yayınlanan Julia 9 / Büyük Şaka-Yaşam Oyunu , 1. Baskı v...