Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seyahatte İbadet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seyahatte İbadet PDF EPUB


Seyahatte İbadet -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 12,17
TARİH 2017-01-01
ISBN 9751967183
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kurulumuz, 'Sıkça Sorulan Sorular' başlığıyla oluşturduğu soru ve cevapların, cep kitapçıkları tarzında bir seri hâlinde yayımlanmasının uygun olacağına karar vermiştir. Bu çerçevede ilk olarak 'Hacda Sıkça Sorulan Sorular' kitapçığı yayımlanmış bunu "Oruç” ve "Zekât” gibi konulardaki kitapçıklar takip etmiştir. İşte elinizdeki kitapçık da bu serinin bir devamı mahiyetinde olup uzun yolculuklara çıkan Müslüman kardeşlerimizi seyahatlerinde yapacakları ibadetler konusunda bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. Kitapçıklarda yer alan cevaplar, şahıslara göre değişiklik arz etmeyen, pratik istifadeye yönelik ve fetvada birliği amaçlar niteliktedir. Buradaki cevaplar, ibadetlerle ilgili sınırlı bilgileri içermekte olup, İslam dinindeki ibadetlerle ilgili temel bilgileri edinmek isteyenlerin öncelikle güvenilir ilmihal kitaplarından yararlanmaları uygun olacaktır. Hazırlanan bu kitapçıkların ilgi duyan vatandaşlarımız için yararlı olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyoruz.

...akkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın ... PDF I- seyahatte ibadetin anlamı... 11 ... . Seyahatte İbadet. 1 2 3 4 5. Seyahatte sıkça sorulanlar. Kitapçıkta yer alan cevaplar, şahıslara göre değişiklik arz etmeyen, pratik istifadeye yönelik, birlikteliği amaçlar niteliktedir. TEKNİK ÖZELLİKLER. İslam Eğitimi. Seyahatte İbadet. Seyahatte İbadet. Yeni. Ücretsiz Kargo. Seyahatte İbadet. Seyahatte İbadet. Kolektif. Yayınevi: Diyanet İşleri Başkanlığı. Kitap : Seyahatte İba ... PDF I- seyahatte ibadetin anlamı... 11 ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. Seyahatte İbadet. Seyahatte İbadet. Kolektif. Yayınevi: Diyanet İşleri Başkanlığı. Kitap : Seyahatte İbadet, Yazar : Kolektif, Yayınevi : Diyanet İşleri Başkanlığı - 9789751967183 - Fiyat: 1,93 TL. Seyahatte İbadet. Size haber verelim....