Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese PDF EPUB


Tayyib Atmaca

Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese - Tayyib Atmaca pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tayyib Atmaca
DOSYA BOYUTU 4,29
TARİH 2018-06-28
ISBN 6052030943
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Giderken kendini bende unuttun Gözüme girmeyen bu uyku senin İçime dışıma odama sinen İnsanın içine sığmayan hasret Bir adam dolusu efkâr bulutu Yürekte bir deprem kırığı gibi Korkuyu koklayan bu deli duygu İçimde sıkışan aşk enerjisi Kendimi seninle ayarladığım Her kapımı çalan düşle yataktan Fırlayıp kapıyı açan el senin Ellerimi harlı demir sanarak Korkudan cebine kaçan el senin Kendini almaya gelmeyeceksen Hayıflanıp durma kendi kendine.

... İçime dışıma odama sinen İnsanın içine sığmayan hasret Bir adam dolusu efkâr bulutu Yürekte bir deprem kırığı gibi Korkuyu ... Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese | bkmkitap.com ... ... 11.60 TL. Giderken kendini bende unuttun Gözüme girmeyen bu uyku senin İçime dışıma odama sinen İnsanın içine sığmayan hasret Bir adam dolusu efkâr bulutu Yürekte bir deprem kırığı gibi Korkuyu... Tayyib Atmaca kaleminden Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese. Yeni. Ücretsiz Kargo. S E N sus da , G Ö Z L E R İ N konuşs ... Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese Satın Al | OdaKitap.com ... .com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese. Yeni. Ücretsiz Kargo. S E N sus da , G Ö Z L E R İ N konuşsun ... 12.80 TL. Giderken kendini bende unuttun Gözüme girmeyen bu uyku senin İçime dışıma odama sinen İnsanın içine sığmayan hasret Bir adam dolusu efkâr bulutu Yürekte bir deprem kırığı gibi Korkuyu... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese. Yazar. Tayyib Atmaca. 16 TL. Giderken kendini bende unuttun Gözüme girmeyen bu uyku senin İçime dışıma odama sinen İnsanın içine sığmayan hasret Bir adam dolusu efkâr bulutu Yürekte bir deprem kırığı gibi Korkuyu... 12.80 TL. Giderken kendini bende unuttun Gözüme girmeyen bu uyku senin İçime dışıma odama sinen İnsanın içine sığmayan hasret Bir adam dolusu efkâr bulutu Yürekte bir deprem kırığı gibi Korkuyu... ...ta içine bak susarak konuşsan gözüm dinlese kafesinde sevinirdi can kuşum tünerdi canınla ten arasına. Üç vakte kadar daha 'Susarak Konuşsan Gözlerim Dinlese' gelmese, emin ol silinecekti. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Susarak Konuşsan Gözüm Dinlese/Tayyib Atmaca. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız....