Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Üst Teğmen Kara Fatma Düş Köpekleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Üst Teğmen Kara Fatma Düş Köpekleri PDF EPUB


Melek Akçiçek

Üst Teğmen Kara Fatma Düş Köpekleri - Melek Akçiçek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Melek Akçiçek
DOSYA BOYUTU 3,52
TARİH 2011-12-25
ISBN 6054369744
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Irza geçmeyi çocuklara bile yapar oldu namussuzlar! Her yeri karakol haline getirdiler. Eli silah tutan erkekler, sabah akşam sabah akşam onları ziyarete gidecekmiş."Serra atıldı:"E bizde gidelim şu karakollara abam, köpeklere olan hasretimizi oracıkta gösteririz.Kahkalar çadırı inletirken o devam etti:"Salt erkekleri yiğit diye bellemişken bizde cehennem meyvelerine kurşunlardan bir serenat yaparız. Ben gönüllüyüm."Kızlarının hepsi Bizdeeeeeeee! Diye haykırırken Seher Hanım gülen yüzüne muzip bakışlarını da ekledi."Seranadı anca karakolun içindekilere yapabilirsiniz. Dışarı çıktığınızda size onlar öyle allı pullu bir cenaze töreni yaparlarki dudaklarınız uçuklar.""Hah ha hayyyyy!"Ayşe Hanım katıla katıla gülüyordu."Bu çok iyiydi. Bana ilaç gibi geldi.""Hazır ilaçlarınızı Serra'nın elinden almışken, bende yüreklerinizi soğutmadan muştu vereyim bari. Buradaki karakollara değil ama iki gün sonra Teğmen Mustafa Efendinin bölüğüyle birlikte domuz kaledeki şu erkekleri yiğit belleyenlerin karakoluna o dediğiniz seranatı yapacağız.""Allaaaaaaaaaaaaaaaah."Cephelerde, doyuncaya kadar toprak ölünceye kadar vefa vardı. Toprağa karışanlar Bahtiyar, yüreğinin yüceliğini yakasında taşıyan biri ise vefasızca çırılçıplaktı.

...ğüyle birlikte domuz kaledeki şu erkekleri yiğit belleyenlerin karakoluna o ... Üst Teğmen Kara Fatma Düş Köpekleri - Melek Akçiçek ... ... Buradaki karakollara değil ama iki gün sonra Teğmen Mustafa Efendinin bölüğüyle birlikte domuz kaledeki şu erkekleri yiğit belleyenlerin karakoluna o dediğiniz seranatı yapacağız." Buradaki karakollara değil ama iki gün sonra Teğmen Mustafa Efendinin bölüğüyle birlikte domuz kaledeki şu erkekleri yiğit belleyenlerin karakoluna o dediğiniz seranatı yapacağız. Buradaki karakollara değil ama iki gün sonra Teğmen Mustafa Efendinin böl ... Üstteğmen Kara Fatma Düş Köpekleri- Melek Akçiçek ... . Buradaki karakollara değil ama iki gün sonra Teğmen Mustafa Efendinin bölüğüyle birlikte domuz kaledeki şu erkekleri yiğit belleyenlerin karakoluna o dediğiniz seranatı yapacağız. Melek Akçiçek. "Irza geçmeyi çocuklara bile yapar oldu namussuzlar! Her yeri karakol haline getirdiler. Eli silah tutan erkekler, sabah akşam sabah akşam onları ziyarete gidecekmiş.". İLETİŞİM. Roman - Tarihi. Üst Teğmen Kara Fatma Düş Köpekleri. Buradaki karakollara değil ama iki gün sonra Teğmen Mustafa Efendinin bölüğüyle birlikte domuz kaledeki şu erkekleri yiğit......