Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kar ve DüğümSessiz Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kar ve DüğümSessiz Hikayeler PDF EPUB


Bahtiyar Aslan

Kar ve DüğümSessiz Hikayeler - Bahtiyar Aslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bahtiyar Aslan
DOSYA BOYUTU 8,61
TARİH 2018-06-22
ISBN 6051556970
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Gelip kördüğüm olduğumuz yer işte; bir bebeğin varlığını öperek vedalaşacağız tekilliğimizle. Başka yolu yok. Bu puslu ve soğuk geceyi seçişimizin - yıllar sonra hem de - bir anlamı olmalı. Puslu mu? Üşüyorum ve simsiyah bir şal olarak uzanan şefkatini sarılıyorum, dört yanımızda sağlam duvarlarla yükselen ispirto kokulu dünyanın ortasında gürültüyle ve dumana sığınarak, gürültünün ve dumanın örttüğü be varsa kutsayarak - ölmeden önce son bir kez tutabilirim ellerinden - ve tuhaf, renksiz bir din-ginliği - kimi zaman şarap kırmızısı, kimi zaman kan belki de - içerek ve saçlarının omuzundan dökülüşünün inceliğini bir kere daha hatırlayarak... Bu, aşkımızın ayini olmalıydı. Fakat..."

...umuz yer işte; bir bebeğin varlığını öperek vedalaşacağız tekilliğimizle ... Kar ve Düğüm Sessiz Hikayeler ... . Başka yolu yok. Bu puslu ve soğuk geceyi seçişimizin yıllar sonra hem de bir anlamı olmalı. Puslu mu? 25 25. Bahtiyar Aslan. Kar ve Düğüm. 15 15. Bahtiyar Aslan. Cennetin Son Saatleri; Sessiz Hikâyeler. 17 17. Bahtiyar Aslan'ın yeni hikâye kitabı Kar ve Düğüm Ötüken Yayınları'ndan çıktı. Kar ve Düğüm, Aslan'ın daha önceki iki hikâye kitabı gibi "sessiz hikâyeler" alt başlığını taşıyor. sessiz hikayeler - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine ... Kar ve Düğüm Sessiz Hikayeler Bahtiyar Aslan ... . sessiz hikayeler - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Kar ve Düğüm. Bahtiyar Aslan. Ötüken Neşriyat. Read Kar yağıyor #1 from the story Kış Hikayesi by meldanurcakir (kanadalı) with 3,022 reads. Her yer beyaza bürünmüş, çocuklar kendilerini dışarı fırlatmıştı. Dışarısı çok sessiz ve sakindi. üç düğüm hikayesi,üç düğüm öyküleri ve masalları BURADA! sizler için en yeni ve güzel hikayeler. üç düğüm hikayesini okudunuz. Bu hikaye 1136 kez okundu. Şu koskoca evrende, şu sonsuz karanlıkta attığım sessiz çığlıklara hiç bir kulak şahit olmasın… İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine… Hikaye (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Kar ve Düğüm Sessiz Hikayeler kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Kar ve Düğüm Bahtiyar Aslan Ötüken Neşriyat. Kentin Haberi Yok Sessiz Hikayeler Kesit Yayınları 9786054117994 Bahtiyar Aslan....