Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaşam Pusulası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaşam Pusulası PDF EPUB


Ramazan Varol

Yaşam Pusulası - Ramazan Varol pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ramazan Varol
DOSYA BOYUTU 9,8
TARİH 2007-01-01
ISBN 9750178207
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çok konuşmanin değil, iş yapmanın daha önemli olduğu günümüzde, yararlı iş yapmak insanın ayrıcalığını ortaya çıkarıyor. Öyle bir iş yapmaya aday olun ki, bundan hem siz, hem aileniz, hem ülkeniz, hem de bütün dünya kazansın. İşte yaptığınız işin kalitesi o zaman ortaya daha net çıkacaktır. NAsıl ki her keşif bir sonraki keşfin alt yapısını oluşturursa her yararlı çalışma da daha nitelikli çalışmaların alt yapısını oluşturacaktır.Her insan dünyaya hediye ile gelir. Bu hediye, özünde var olan ve öldüğü zaman bütün dünyanın onu kaybedeceği ya da sürekli geliştireceği potansiyelidir.İşte bütün çalışmalar ve diyaloglar insanın özünde var olan bu potansiyeli ortaya çıkarması gayesi güderse gerçek SEVGİ bütün evrene hakim olmaya başlayabilir. İnsanların dünyasına iz bırakabilmek o kadar çok önem arz ediyor ki, belki piyasada yüzlerce, binlerce aynı konuyla alakalı eser var ve hangisinin hayata dair bir iz bıraktığı oldukça düşündürücüdür. Nice güzel çalışmalar da var ki, toplumun gelişim ve değişimi için oldukça anlamlı ve arkadan gelenlere bayrak bırakacak niteliktedir.Elinizdeki bu eseri, gelişimle beraber gelen değişime pusula olması niyetiyle, sizlere sunuyoruz.

...tısına dayanamayıp kalbimin, yüzümü örtüyor samanyolu ... İyi Yaşam Pusulası - Home | Facebook ... . ölüm tan boyu. gece, sabah, gece... dönüp duruyor yaşam pusulası. Yaşamın Pusulası en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Yaşamın Pusulası ayağınıza gelsin! Ev, Yaşam, Kırtasiye, Ofis. Kişisel gelişim ve beynimizi,duygularımızı kontrol edebilmek ve daha etkili kullanabilmek için YAŞAM PUSULASI kitabını önerin.Bu kitap aynı zamanda bir insanın kişiliğini oluşturmad ... Yaşam Pusulası En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... .Bu kitap aynı zamanda bir insanın kişiliğini oluşturmada olmazsa olmaz bir... ...olduğunu bir yaşam biçimine dönüştürmüş ender dünya vatandaşlarından birinden söz ediyorum. Hangi müziği dinleyeceğiz? Yaşamın hangi renkleri mutluluk veriyor? Yaşamın pusulası derler ya... Sosyal Sorumluluk Platformu - Engelsiz Yaşam Pusulası. Yaşam pusulası. Başlık: Yaşam pusulası. Dil: Türkçe. 11.81 TL. Çok konuşmanın değil iş yapmanın daha önemli olduğu günümüzde, yararlı iş yapmak ayrıcalığını ortaya çıkarıyor. Öyle bir iş yapmaya aday olun ki, bundan hem siz... Modernite bize "aklın ışığında düşünme"yi tembih etti. Ne inançlar, ne duygular ne de sezgiler bir anlam ifade etmiyordu. Modern hayatın gerçekliği, bilimin tiranlığı ve aklın buyurganlığı üzerine kuruldu. Saglikli yasam pusulasi uygulamaya karar veren kisiler yasam standartlarini ele almak isteyen kisiler olarak karsimiza cikmaktadir. Saglikli Yasam Pusulasi Nasil Uygulanir? Yaşam Pusulası. Ramazan Varol. Nüve Yayıncılık. Nasıl mı ? Pusula yaşam'da. Kısa bir süre sonra arkadaşlarınız cildinize ne yaptığınızı soracak....mucize formülü paylaşın ...pusula yaşam da size özel maskeler geliyor. 11.68 TL. Yaşam PusulasıYaşam Pusulası - Çok konuşmanın değil, iş yapmanın daha önemli olduğu günümüzde, yararlı iş yapmak insanın ayrıcalığını ortayaçıkarıyor. YAŞAM PUSULASI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. RAMAZAN VAROL kitapları ve NUVE YAYINCILIK 2014 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 8 €. Nice güzel çalışmalar da var ki, toplumun gelişim ve değişimi için oldukça anlamlı ve arkadan gelenlere bayrak bırakacak niteliktedir. Elinizdeki bu eseri, gelişimle beraber gelen değişime pusula......