Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuklara Zeka Geliştiren Süper Yiyecekler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuklara Zeka Geliştiren Süper Yiyecekler PDF EPUB


Minnie Pandit

Çocuklara Zeka Geliştiren Süper Yiyecekler - Minnie Pandit pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Minnie Pandit
DOSYA BOYUTU 10,92
TARİH 2012-01-06
ISBN 9753226547
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Beslenme, sabah çocuğunuzun okul servisinde yediği sandviçtir, öğlen yediği gözlemedir, çantasına tıkıştırdığınız elmadır. Beslenme, çocuğunuzun beyin gelişimi ile ilgilidir.MİDEYİ DOLDURMAYI BIRAKIN, BEYNİ BESLEMEYE BAŞLAYIN!• Çocuğunuzun konsantrasyon akıl yürütme, mantık ve analiz kapasitesini üç katına çıkarabilmeniz için gerekli besin bilgileri.• Lezzetli pizzalar, sandviçler, milkshakeler ve dondurmalarla dolu lezzetli ve besleyici 75’in üzerinde tarif.• Çocuğunuzun derslerinde ve sporda eşit derecede canlı ve enerjik olmasını sağlayan yöntemler.EN İYİ YEMEK KİTABI ÖDÜLÜ!2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması’nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇOCUKLARA ZEKÂ GELİŞTİREN SÜPER YİYECEKLER, çocuğunuzun zihinsel kapasitesini en yüksek düzeye çıkarma sözü veriyor.

...Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler ... Zeka ve Hafıza Geliştirici Yiyecekler & Besinler | MentalUP ... ... 5.95 TL. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler... 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler... 5.07 TL. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En ... Çocuklara Zeka Geliştiren Süper Yiyeceklerminnie - ePttAVM ... ... 5.07 TL. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇOCUKLARA ZEKÂ GELİŞTİREN SÜPER YİYECEKLER... 6.16 TL. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler... Çocuklara Zeka Geliştiren Süper Yiyecekler arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler... 6.44 TL. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler... 5.60 TL. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler... 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler... Çocuklara Zeka Geliştiren Süper Yiyecekler. ₺4.55₺7.00. Beslenme, sabah çocuğunuzun okul servisinde yediği sandviçtir, öğlen yediği g ... İdefix9789753226547. 5.74 TL. 2010 Gourmand Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda, Çocuklar ve Beslenme kategorisinde En İyi Yemek Kitabı ödülünü alan ÇocukLara Zekâ Geliştiren Süper Yiyecekler......