Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gıcık Bilgisayar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gıcık Bilgisayar PDF EPUB


Michael Coleman

Gıcık Bilgisayar - Michael Coleman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Michael Coleman
DOSYA BOYUTU 4,64
TARİH 2018-07-02
ISBN 6050828511
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlk başta bilgisayarlar üç ton ağırlığındaydı ve sadece ikiyle ikiyi toplayabiliyordu. Sonra mikroçipler ve kişisel bilgisayarlar üretildi. Şimdi de küçük, hızlı bilgisayarlar dünyamızı ele geçirdi... Ne var ki hâlâ bozuluyorlar. Elinizdeki kitapta bilgisayarlar, ilginç oyunlar, şaşırtıcı robotlar, bilgisayar korsanları ve sanal gerçeklik hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler okuyabilirsiniz. İnternette sörf yapmak ve e-postaya mesajlaşmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bilgisayarların sizden daha zeki olup olmadığını bu kitapla keşfedin!

... kişisel bilgisayarlar üretildi. Gıcık Bilgisayarlar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Gıcık Bilgisayarlar kitabına benzeyen kitaplar ... Gıcık Bilgisayarlar - Michael Coleman Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Şimdi de küçük, hızlı bilgisayarlar dünyamızı ele geçirdi... Gıcık Bilgisayar. Share on WhatsApp. Şimdi de küçük, hızlı bilgisayarlar dünyamızı ele geçirdi... Ne var ki hâlâ bozuluyorlar. 11.94 TL. İlk başta bilgisayarlar üç ton ağırlığındaydı ve sadece ikiyle ikiyi toplayabiliyordu. Sonra mikroçipler ve kişisel bilgisayarlar üretildi. Şimdi de küçük, hız ... Gıcık Bilgisayarlar Uygun Fiyata Kapıda Ödeme ile Sahip Olabilirsiniz. ... . 11.94 TL. İlk başta bilgisayarlar üç ton ağırlığındaydı ve sadece ikiyle ikiyi toplayabiliyordu. Sonra mikroçipler ve kişisel bilgisayarlar üretildi. Şimdi de küçük, hızlı bilgisayarlar dünyamızı ele geçirdi... 13.65 TL. Gıcık Bilgisayarlar uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. Gıcık Bilgisayarlar kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Gıcık Bilgisayarlar - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Gıcık Bilgisayar. Yazar. Michael Coleman. Kitap. Gıcık Bilgisayarlar. Gıcık bilgisayarlar. Ba...