Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyük Aşklar / Adsız Köşk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyük Aşklar / Adsız Köşk PDF EPUB


Alain Fournier

Büyük Aşklar / Adsız Köşk - Alain Fournier pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alain Fournier
DOSYA BOYUTU 5,58
TARİH 2015-04-14
ISBN 6051418759
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

François Seurel’in masumane gençlik yaşamı, ondan yaşça büyük Meaulnes’un hayatına girmesiyle birlikte sonsuza dek değişecektir. Bu uçarı, aklına eseni yapan, dizginlenemez delikanlı, çocukların oyunlarına apansız, baş döndürücü bir yenisini ekleyecektir: Aşk. Ve Meaulnes’un esrarengiz bir köşkte tanıştığı güzeller güzeli bir genç kızın hayalini paylaşan iki arkadaş tuhaf bir kaderle sınanacaktır.Alain-Fournier’nin (1886-1914) kısacık yaşamının tek romanı olan Adsız Köşk, Le Grand Meaulnes lakabını taşıyan zor bir karakterin imkânsız aşkını ve dostluğunu anlatır. Nurullah Ataç’ın dokunaklı çevirisiyle kayıp bir aşkın, kayıp bir hayatın, derin bir hayal kırıklığının romanı.

...urel'in masumane gençlik yaşamı, ondan yaşça büyük Meaulnes'un hayatına girmesiyle birlikte sonsuza dek değişecektir ... Büyük Aşklar / Adsız Köşk - Alain Fournier | kitapyurdu.com ... . François Seurel'in masumane gençlik yaşamı, ondan yaşça büyük Meaulnes'un hayatına girmesiyle birlikte sonsuza dek değişecektir. Adsız Köşk. Satışta. Satış Fiyatı:16.00 TL. Kapat. Alain-Fournier'nin (1886-1914) kısacık yaşamının tek romanı olan Adsız Köşk, Le Grand Meaulnes lakabını taşıyan zor bir karakterin imkânsız aşkını ve dostluğunu anlatır. Alain-Fournier'nin (1886-1914) kısacık yaşamının tek romanı olan Adsız Köşk, Le Grand Meaulnes lakabını taşıyan ... Büyük Aşklar Adsız Köşk Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Alain-Fournier'nin (1886-1914) kısacık yaşamının tek romanı olan Adsız Köşk, Le Grand Meaulnes lakabını taşıyan zor bir karakterin imkânsız aşkını ve dostluğunu anlatır....