Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Spirou ve Fantasio 5 / Dikkat Zorkonlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Spirou ve Fantasio 5 / Dikkat Zorkonlar PDF EPUB


Fabien Vehlmann

Spirou ve Fantasio 5 / Dikkat Zorkonlar - Fabien Vehlmann pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fabien Vehlmann
DOSYA BOYUTU 8,22
TARİH 2012-01-10
ISBN 6055678302
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eski dostlarla yeniden buluşmak…1938’den beri Avrupa’nın en popüler çizgi roman klasiklerinden biri olan Belçika menşeli Spirou ve Fantasio, yepyeni macerasıyla sevenleriyle buluşmanın heyecanını yaşıyor.Güçlü sezgilere sahip araştırmacı muhabir Spirou, öfkesi burnunda muhabir Fantasio ve huysuz sincap Spip ilenefes kesici bir deneyime hazır olun!Ekibin yeni görevi: Champignac Köyü’nü Zorkonların saldırısından kurtarmaktır.Champignac Kontu Pacôme, şatosunun bahçesinde dev mantarlar yetiştirip laboratuvarında Champi sıcak çikolatasının tadını güzelleştirmekle meşgulken, Champignac Köyü’nde garip şeyler olmaya başlamıştır. Köyün etrafını çevreleyen orman daha önce hiç görülmemiş devasa bitkiler ve sıra dışı hayvanlarla dehşetengiz bir hâl almıştır. “Uzaktaki Köy Champignac”ta artık hiçbir şey aynı değildir. Uzun bir süredir Kont’tan haber alamayan kahramanlarımız Spirou ve Fantasio hem meraklanmakta hem de içerlemektedir. Ta ki Konttan gelen bir acil durum telefonuna kadar… Kontun başı beladadır ve Spirou ve Fantasio için Champignac’a dönme vakti gelmiştir. Köyü istila eden vahşi ve korkunç yaratıklar nereden gelmiş olabilir? Tuhaf aletiZorglond’la sürekli felaketler yaratan amansız bilgin Zorglub’ın bu yaşananlarla bir ilgisi var mıdır?Meraklı kahramanlarımız Spirou ve Fantasio, Spip’in yanı sıra ormanda yolunu kaybeden iki İsveçli turist kızı, Lena ile Astrid’i de yanlarına katarak Zorkonlardan kurtulmak için yola koyulurlar.Tehlike ve korku dolu bu macerada başlarına neler gelecek dersiniz?..Tüm bu soruların yanıtı kahramanlarımızın nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!..

...nlarimizin nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adli yepyeni ... Spirou ve Fantasio 5 Dikkat Zorkonlar ... ... 9.03 TL. Tüm bu soruların yanıtı kahramanlarımızın nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!. Web sitemizde PDF, Kindle, Ebook, Epub ve Mobi formatlarında indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Spirou ve Fantasio 5 / Dikkat Zorkonlar Üç kızkardeş ve savaş sunuyoruz. Kontun basi beladadir ve Spirou ve Fantasio için Champignac'a dönme vakti gel ... Spirou ve Fantasio 5 / Dikkat Zorkonlar - Fabien Vehlmann ... . Kontun basi beladadir ve Spirou ve Fantasio için Champignac'a dönme vakti gelmistir. nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adli yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!.. Kontun başı beladadır ve Spirou ve Fantasio için Champignac'a dönme vakti gelmiştir. nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!.. Kontun basi beladadir ve Spirou ve Fantasio için Champignac'a dönme vakti gelmistir. nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adli yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!.. 9.10 TL. Tüm bu soruların yanıtı kahramanlarımızın nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!. ...turist kızı, Lena ile Astrid'i de yanlarına katarak Zorkonlardan kurtulmak için yola koyulurlar. nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!.. Tüm bu soruların yanıtı kahramanlarımızın nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!. Kontun başı beladadır ve spirou ve fantasio için champignac'a dönme vakti gelmiştir. nefes nefese okunacak spirou ve fantasio dikkat zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!.. Kontun başı beladadır ve Spirou ve Fantasio için Champignac'a dönme vakti gelmiştir. nefes nefese okunacak Spirou ve Fantasio Dikkat Zorkonlar adlı yepyeni serüveninde sizleri bekliyor!.. SPIROU ve FANTASIO No:5 DİKKAT ZORKONLAR. MORVAN -MUNUERA. Satıcı. Sipru - Spirou ve Fantasio - Sayı 5 - Dikkat Zorkonlar....