Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Ajan Gibi ÇalışmakEski Bir CIA Çalışanından İş Dünyası Tavsiyeleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Ajan Gibi ÇalışmakEski Bir CIA Çalışanından İş Dünyası Tavsiyeleri PDF EPUB


J. C. Carleson

Bir Ajan Gibi ÇalışmakEski Bir CIA Çalışanından İş Dünyası Tavsiyeleri - J. C. Carleson pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR J. C. Carleson
DOSYA BOYUTU 10,22
TARİH 2017-06-05
ISBN 6056568664
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Sizin için ve şirketiniz için oyunun kurallarını tamamen değiştirecek bilgi ortamda mevcut. Bu bilgiye ulaşmak için doğru kişiye, doğru soruyu, doğru şekilde sormalısınız. Bununla birlikte, etik kurallara sıkı sıkıya bağlı kalırsanız, hem gizli servis teknikleriyle iş dünyasında ilerlemeniz hem de dürüstlüğünüzü korumanız mümkün olur.”J. C. Carleson geçmişte yaşadığı gizli servis tecrübesinin içindeki bazı uygulamalardan yola çıkarak, bunların kurumsal iş hayatına uyarlanabileceğine olan inancıyla şirketiniz ve kariyeriniz için çok önemli noktalara temas ediyor.Eski istihbarat servisi çalışanı Carleson, sadece operasyon tecrübesi ve kriz yönetimi bilgisini değil; bilgi edinmenin, yeni tekniklerin, insan doğasının ve olası güvenlik sorunlarının farkında olarak güçlü bir şekilde bunları işinize nasıl adapte edebileceğinizin ve nasıl verim alabileceğinizin yollarını gösteriyor.Tüm bunları anlatırken, zekice ve güçlü bir algıyla rekabet etmenin başarıyı getireceğini savunuyor ve iş dünyası aktörlerine hileli oyunları değil, dürüstlükle edinecekleri güvenilir bir tanınırlığın peşinden gitmelerini salık veriyor.Elinizde tuttuğunuz bu kitap, iş hayatınızda bilgi toplama, bölümlere ayırma, analiz etme, dağıtım, uygulama ve istihbaratın korunması konularına bakışınızı temelden değiştirecek. J. C. Carleson’ın yılların ajanlık deneyimine dayanan sunumu, bulunduğunuz kurumda çok daha etkili bir yere gelmenizi sağlayacak.

...bu kitap, iş hayatınızda bilgi toplama, bölümlere ayırma, analiz etme, dağıtım, uygulama ve istihbaratın korunması konularına bakışınızı temelden değiştirecek ... Bir Ajan Gibi Çalışmak Eski Bir CIA Çalışanından İş Dünyası... ... . Elinizde tuttuğunuz bu kitap, iş hayatınızda bilgi toplama, bölümlere ayırma, analiz etme, dağıtım, uygulama ve istihbaratın korunması konularına bakışınızı temelden değiştirecek. Bir Ajan Gibi Çalışmak Eski Bir CIA Çalışanından İş Dünyası Tavsiyeleri. Eski istihbarat servisi çalışanı Carleson sadece operasyon tecrübesi ve kriz yönetimi bilgisini değil; bilgi edinmenin yeni... Elinizde tuttuğunuz bu kitap, iş hayat ... En Ucuz Bir Ajan Gibi Çalışmak: Eski Bir CIA Çalışanından İş... ... . Eski istihbarat servisi çalışanı Carleson sadece operasyon tecrübesi ve kriz yönetimi bilgisini değil; bilgi edinmenin yeni... Elinizde tuttuğunuz bu kitap, iş hayatınızda bilgi toplama, bölümlere ayırma, analiz etme, dağıtım, uygulama ve istihbaratın korunması konularına bakışınızı temelden değiştirecek. J. C. Carleson adlı yazara ait Bir Ajan Gibi Çalışmak kitabı Tavsiye et Hata bildir Fiyatı değiştiğinde bildir / Favorilerime ekle. Ajan Gibi Çalışmak Eski Bir CIA Çalışanından İş Dünyası Tavsiyeleri. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, iş hayatınızda bilgi toplama, bölümlere ayırma, analiz etme, dağıtım, uygulama ve istihbaratın korunması konularına bakışınızı temelden değiştirecek. 17.55 TL. Bununla birlikte, etik kurallara sıkı sıkıya bağlı kalırsanız, hem gizli servis teknikleriyle iş dünyasında ilerlemeniz hem de dürüstlüğünüzü korumanız mümkün olur.". J. C. Carleson, Bir Ajan Gibi Çalışmak en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9786056568664. 414826. Bir Ajan Gibi Çalışmak Eski Bir CIA... Bir Ajan Gibi Çalışmak "Sizin için ve şirketiniz için oyunun kurallarını tamamen değiştirecek bilgi ortamda mevcut. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Açıklama. ...Gibi Çalışmak Eski Bir CIA Çalışanından İş Dünyası Tavsiyeleri. hem gizli servis teknikleriyle iş dünyasında ilerlemeniz hem de savunuyor ve iş dünyası aktörlerine hileli oyunları değil, dürüstlükle... İş Dünyası türünde diğer kitapları sitemizde bulabilirsiniz. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, iş hayatınızda bilgi toplama, bölümlere ayırma, analiz etme, dağıtım, uygul...