Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 PDF EPUB


Akihisa İkeda

Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 - Akihisa İkeda pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Akihisa İkeda
DOSYA BOYUTU 10,71
TARİH 2017-01-11
ISBN 6055069841
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Başarısız bir öğrenci olan Tsukune Aono hiçbir liseye kabul edilmez ve şans eseri, insan görünümündeki öğrencilerin her birinin farklı türde birer canavar olduğu Yokai Akademisi'ne girer. Buradaki öğrencilerin tuhaf durumunu fark eden Tsukune tam oradan kaçmayı düşünürken okulun en güzel kızı olan Moka'yla karşılaşır, Moka daha ilk karşılaşmalarında bir anda kendini onun boynuna atıverir. Fakat Moka'nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir!Bütün insanlardan nefret eden cadı Yakata, Tsukune ve arkadaşlarına kin kusar! Tılsımlı kolyeyi çıkaran Moka ona karşı koyar ve aralarında şiddetli bir mücadele başlar ama Yakata hasmını kurban ederek yapılan en güçlü büyü olan "canavar birleşmesi" büyüsünü kullanır!! Ele geçirdiği canlının gücünü kendi gücüne katmaya yarayan bu büyüyle Moka'yi alt etmeye çalışır. Peki Yakata amacına ulaşabilecek mi? 

... Tılsımlı Kolye ve Vampir 5. Yazar. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir! Rosario + Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 ... Rosario + Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 | bkmkitap.com ... . Yayıncı : Akılçelen Kitaplar. Rosario + Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir 5. Okuyucu Yorumları. İlgili Eserler. Rosario Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 - Akihisa İkeda. Akılçelen Kitaplar. Kazanacağınız Toplam Puan : 148.2 Puan. yarayan bu büyüyle moka'yi alt etmeye çalışır. peki yakata amacına ulaşabilecek mi? merakla beklenen yeni manga serisi rosario+vampire - tılsımlı kolye ... Rosario + Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 | bkmkitap.com ... .2 Puan. yarayan bu büyüyle moka'yi alt etmeye çalışır. peki yakata amacına ulaşabilecek mi? merakla beklenen yeni manga serisi rosario+vampire - tılsımlı kolye ve vampir artık türkçe... Kargo. Fiyat. Tılsımlı kolye ve vampir rosarıo vampire 1. ROSARIO VAMPİRE 10 Tılsımlı Kolye ve Vampir. AKİHİSA İKEDA. Satıcı. 7.94 €. Peki Yakata amacına ulaşabilecek mi? Merakla beklenen yeni manga serisi Rosario+Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir artık Türkçe! Heyecan dolu 10 ciltlik serinin beşinci cildi raflarda! Çizgi Roman kategorisinde yer alırken Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 5 epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2013-09-27 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 2. Baskı 'dır. YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. Rosario Vampire Tılsımlı Kolye ve Vampir 5. Fakat Moka'nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir! Rosario + Vampire - Tılsımlı Kolye ve Vampir 6_5de16605c5c91.png. bb7c3a96ea2961c9b4360ecc7313d06b. Alış-Veriş Listeme Ekle. Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 5. Fakat Moka'nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir! Fakat Moka'nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı koly...