Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma E-Devlet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

E-Devlet PDF EPUB


Hüseyin Odabaş

E-Devlet - Hüseyin Odabaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Odabaş
DOSYA BOYUTU 8,79
TARİH 2009-03-18
ISBN 9756351291
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Transkripsiyonlu metinler, yazışma yönetimi ve dosyalama işlemleri, dokümantasyon enformasyon alanlarında bir çok yayını bulunan Sayın Yrd. Doç. Dr. Hüseyin ODABAŞ’ın “e-Devlet Sürecinde Elektronik Belge Yönetimi” adlı kitabı Hiperlink Yayınlarının katkılarıyla Türk Kütüphaneciler Derneği İstanbul Şubesi yayını olarak çıktı.Bilgi ve elektronik belgeyle uğraşan herkesin temel bilgileri bulabileceği bu eser, e-devlet uygulamaları konusunda temel bilgiler sunmaktadır. Kitap;“E-devlet uygulamalarında üretilen belgeler hangi esaslar içinde üretilecek, işleme konulacak ve saklanacak? Elektronik belge yönetimi konusunda dünyada geçerli olan modeller nelerdir ve Türkiye’de ne tür düzenlemelere gereksinim vardır? Bir organizasyonda elektronik belge sisteminin oluşturulması sırasında hangi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır? Bu alanda ortaya konan standartlar ve yasal düzenlemeler nelerdir?” gibi birçok konuyu kapsamaktadır.

...t seyahat izin başvurusu... Seyahat izni nasıl alınır? Seyahat belgesi şehir değiştirmeyi planlayanlar tarafından büyük merakla araştırılıyor ... Sabah: E-Devlet Giriş - E Devlet Giriş İşlemleri ... . Skip to content. e devlet, edevlet şifresi, ssk , sgk sorgulama. Arama E Devlet. Teknolojinin gelişmesi hayatın hemen hemen her alanında etkisini göstermektedir. Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine geçerli kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Hakkımızda. İletişim. E-Devlet. SGK. B ... E-Devlet Giriş Şifre İşlemleri ... . e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine geçerli kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Hakkımızda. İletişim. E-Devlet. SGK. BES. E-Devlet Emeklilik....