Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Güneşin Battığı Yer e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Güneşin Battığı Yer PDF EPUB


Levent Uysal

Güneşin Battığı Yer - Levent Uysal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Levent Uysal
DOSYA BOYUTU 4,58
TARİH 2013-11-01
ISBN 6055019006
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geçmişe yolculuk yapmak isteseydiniz, hangi zamana giderdiniz?İlkel çağları merak eder miydiniz?Hayır hayır bir gemiye binip geçmişe yolculuk yapmıyoruz.Işık hızıyla işimiz yok.Bir düşünün!İlkel çağlarda, dereler ve çağlayanlar hiç içmediğimiz kadar temiz ve berrak, dünya hiç bilmediğimiz kadar doğal ve vahşiydi.

...zegenin en güzel gün batımları doğanın sunduğu muhteşem bir gösteri niteliğinde ... "Sonunda Güneşin Battığı Yere Ulaşınca, Güneşi Kopkoyu Bir..." ... . İşte güneşin en güzel battığı yerler... Taj Mahal, hindistan. Haziran 2014'teki gidişimde iki hedefim vardı. Birincisi "dünya da güneşin en güzel battığı ikinci yer"de gün batımını fotoğraflamak (birincisi Nemrut Dağı'ymış), ikincisi ise Muradiye Şelalesi'ni görmek. Bu gezimizde Türkiye sınırları dahilinde "güneşin en son battığı" yer olan Gökçeada'dayız. Çanakkale'ye bağlı bir ilçe olan Gökçeada, Türkiye'nin en büyük adası. Beste: ... Güneşin Battığı Yer ... . Çanakkale'ye bağlı bir ilçe olan Gökçeada, Türkiye'nin en büyük adası. Beste: Selahattin İçli Güfte: Cansın Erol Makam: Kürdili Hicazkar. Güneşin battığı yerde Bir dönülmez ufka gittin Beni böyle dertli garip Bitkin bıraktın Gittiğin gün gibi sessiz Seninle doluyum sensiz Yalnız... Sonunda güneşin battığı yere ulaşınca onu, kara balçıklı bir suda batıyor gördü. O bölgeden bakıldığında da güneş, battığı esnada Kızıldeniz'in içinde batıyormuşçasına bir izlenim vermektedir. Hep derim ya! .. Vurup ceketi sırtıma Gitmeli buralardan! .. Hani; Yürümeli diyorum Güneşin battığı yere Güneşle birlikte batmak üzere! ... Bitecekse bir şeyler Orada bitmeli! .. Türkiye'de güneşin battığı son yer Gökçeada'dır. Ülkemizin en batı ucu olma özelliği Gökçeada'yı özel kılıyor. Feribottan ilk indiğimde limanın sakinliği......