Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Poyraza Çare e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Poyraza Çare PDF EPUB


Daniel Glattauer

Poyraza Çare - Daniel Glattauer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Daniel Glattauer
DOSYA BOYUTU 7,3
TARİH 2009-03-23
ISBN 9758859894
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Emmi Rothner, Like dergisine aboneliğini iptal ettirmek istemektedir. Ancak derginin e-posta adresini yazarken ufak bir hata yapınca karşısına Leo Leike çıkar ve yazışmaya başlarlar. Bir yazım hatasıyla başlayan bu sanal ilişki, yabancılık ile yakınlığın tuhaf dengesi üzerinde gidip gelir. Gönderilen, alınan, saklanan, yazılıp silinen yüzlerce mektup bir buluşmaya götürecek midir onları? Ve eğer buluşurlarsa, ne olacaktır?Daniel Glattauer, kadın-erkek ilişkilerinin hem ezelden beri değişmeyen tabiatına hem de teknoloji çağındaki yeni tezahürlerine hınzır bir bakış atıyor... Aşk zaten hep sanal değil miydi?YNT:Sevgili Emmi, saat şimdi 22.00 Bana gelmek istiyor musunuz? Taksi parasını öderim. (Kent kıyısında oturuyorum.) Leo.Hemen hemen iki saat sonraRE:Hoppala! Sevgili Leo, saat 23:43. Hâlâ düş mü görüyorsunuz, yoksa uykuda mısınız? Uyumuyorsanız size şunları soracağım:1) Gerçekten de size gelmemi istediniz mi?2) Hâlâ gelmemi istiyor musunuz?3) Acaba hâlâ “biraz sarhoş” musunuz?4) Size gelirsem birlikte ne yapacağımızı hayal ettiniz?Beş dakika sonraYNT:Sevgili Emmi,1) Evet. 2) Evet. 3) Hayır. 4) Ne olursa.Üç dakika sonraRE:Sevgili Leo,1) Hımm. 2) Hımm. 3) İyi. 4) Ne olursa? İnsanın istediğibir şey vardır hep. Siz ne olmasını istiyorsunuz?

...k Yayınları. Emmi ve Leo. 21. yüzyılın umarsız klavye aşıkları ... Poyraza Çare Sözleri ve Alıntıları ... . Poyraza Çare kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Poyraza Çare - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 13.50 TL. Tesadüflere inanır mısınız? Size en yakınınızdan bile daha yakın olabilecek birisinin, yanlışlıkla ve ansızın... Daniel Glattauer - POYRAZA ÇARE kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. POYRAZA ÇARE. Kitap Bilgisi. Alıntılar. 12.50 TL. Tesadüflere ina ... POYRAZA ÇARE Kitabı ... . POYRAZA ÇARE. Kitap Bilgisi. Alıntılar. 12.50 TL. Tesadüflere inanır mısınız? Size en yakınınızdan bile daha yakın olabilecek birisinin, yanlışlıkla ve ansızın, hem de bir mail kutusunun içinden fırlayarak hayatınıza gireceğini söylesek... Poyraza Çare için şu an mevcudu olmayanlar. Poyraza Çare : Penceremde Kuzey Rüzgarı. Sepete at. Ürün detayı. Poyraza Çare 2 : Dalgaların Yedincisi. Daniel Glattauer. Destek. 12.31 TL. Emmi ve Leo. 21. yüzyılın umarsız klavye aşıkları. Bu sefer bir araya gelebilecekler mi? İlk kitapta aşklarının arasında rüzgar vardı, kuzey rüzgarı. Bu kez ise dalgalar var. En İyi Ovülasyon (Yumurtlama) Testi Hangisidir? Poyraza Çare-Penceremde Kuzey Rüzgarı Kitap Yorumu. Ana Sayfa İç Sesim Diyor ki Poyraza Çare-Penceremde Kuzey Rüzgarı Kitap Yorumu. 12.31 TL. Emmi ve Leo. 21. yüzyılın umarsız klavye aşıkları. Bu sefer bir araya gelebilecekler mi? İlk kitapta aşklarının arasında rüzgar vardı, kuzey rüzgarı. Bu kez ise dalgalar var. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Poyraza Çare Daniel Glattauer Destek Yayınları. » Poyraza Çare Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Tesadüflere inanır mısınız? 18 TL. Tesadüflere inanır mısınız? Size en yakınınızdan bile daha yakın olabilecek birisinin, yanlışlıkla ve ansızın, hem de bir mail kutusunun içinden fırlayarak hayatınıza gireceğini söylesek... Emmi Rothner, Like dergisine aboneliğini iptal ettirmek istemektedir. Ancak derginin e-posta adresini yazarken ufak bir hata yapınca karşısına Leo Leike çıkar.. 10.50 TL. Tesadüflere inanır mısınız? Size en yakınınızdan bile daha yakın olabilecek birisinin, yanlışlıkla ve ansızın, hem de bir mail kutusunun içinden fırlayarak hayatınıza gireceğini söylesek... 13.19 TL. Emmi ve Leo. 21. yüzyılın umarsız klavye aşıkları. Bu sefer bir araya gelebilecekler mi? İlk kitapta aşklarının arasında rüzgar vardı, kuzey rüzgarı. Bu kez ise dalgalar var. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Destek Yayınları Yayınevine ait Poyraza Çare kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz....