Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Steve Jobs e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Steve Jobs PDF EPUB


Selin Feldman

Steve Jobs - Selin Feldman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Selin Feldman
DOSYA BOYUTU 3,79
TARİH 2018-06-07
ISBN 6052241363
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Farklı olun, farklı düşünün. Sıradan işler yapmaktansa aykırı işler ortaya koymak size farklılığı getirecektir.” - Steve Jobs Öngörüleriyle teknoloji dünyasını şekillendiren Steve Jobs, “başarısızlığa uğradığında vazgeçmeyip yeniden başlamanın” da sembolü oldu.Apple’ın kurucusu, iPhone ve iPad’in yaratıcısı Steve Jobs’un sıradışı yaşam öyküsünü okurken, onu başarıya götüren azmine ve kararlılığına hayran kalacaksınız.

...l Jobs (24 Şubat 1955 - 5 Ekim 2011), Apple Computer, Inc ... Steve Jobs - Vikipedi ... .'ın kurucu ortaklarından biridir. Ölümünden 5 hafta öncesine kadar yeni adıyla Apple Inc. de CEO olarak görev yapmıştır. Steve Jobs. 501,399 likes · 786 talking about this. In theaters October 9, 2015. See more of Steve Jobs on Facebook. 24 Şubat 1955 tarihinde, Kaliforniya'da dünyaya gelen Steve Jobs, 5 Ekim 2011 tarihinde hayata veda etti. Tam adı Steven Paul Jobs olan başarılı girişimci Ap ... Steve Jobs Kimdir? Eğitim, İş ve Aile Hayatı | Paratic ... . Tam adı Steven Paul Jobs olan başarılı girişimci Apple Computer Inc.'ın kurucu ortağıdır. İyi ki de öyle yapmış… Steven Paul Jobs 24 Şubat 1955'te San Francisco'da doğdu. Mountain View'da yaşadıkları evde yıllar sonra Steve Jobs ilk Apple bilgisayarı elleriyle yapacaktı. 2007 yılında Fortune dergisinin En Güçlü İ...