Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Doctor Who: 11 Doktor 11 Öykü (Ciltli Özel Baskı) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Doctor Who: 11 Doktor 11 Öykü (Ciltli Özel Baskı) PDF EPUB


Neil Gaiman

Doctor Who: 11 Doktor 11 Öykü (Ciltli Özel Baskı) - Neil Gaiman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Neil Gaiman
DOSYA BOYUTU 7,54
TARİH 2015-04-09
ISBN 6053754442
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tüm evrende nam salmış biri olmasının yanı sıra, yaşayan her bir canlının eşsiz olduğunu bilen Doktor, Gallifrey’de yaşayan ya da yaşamış Zaman Lordlarının belki de en farklısı. Ödünç aldığını iddia ettiği zaman makinesi TARDIS’i, yüzlerce yıllık hayatı boyunca yanından eksik olmayan yol arkadaşları ve nereye giderse gitsin, en az yol arkadaşları kadar ona bağlı olup peşini bırakmayan düşmanlarıyla bir kahramandan daha fazlası. Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Doctor Who’nun ellinci yılı adına, o güne kadar hayat bulmuş on bir Doktor için yazılan on bir öykü; Doktor’un kahramanlık, zekâ ve mizah dolu yepyeni maceralarını bir araya getiriyor. 11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor. İthaki Yayınları’nın 1000. kitabı olan 11 Doktor 11 Öykü için, bugün galaksimizde yaşayan en ilginç yazarlar, her bir Doktor için yeni bir macera yarattılar!

... için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor ... Doctor Who: 11 Doktor 11 Öykü (Ciltli Özel Baskı) Biyografi.info. ... . 11 Doktor 11 öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor. İskandinav Mitolojisi-Ciltli. Baskısı tükendi. Neil Gaiman, Eoin Colfer. Tüm evrende nam salmış biri olmasının yanı sıra, yaşayan her bir canlının eşsiz olduğunu bilen Doktor, Gallifrey'de yaşayan ya da yaşamış Zaman Lordlarının belki de en farklısı. Eğitim / Sağlık. 11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kus ... Doctor Who: 11 Doktor 11 Öykü (Ciltli Özel Baskı)... | imge.com.tr ... . Eğitim / Sağlık. 11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor. 11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor. 11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor. 11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor. Eoin Colfer, Neil Gaiman. Tüm evrende nam salmış biri olmasının yanı sıra yaşayan her bir canlının eşsiz olduğunu bilen Doktor Gallifrey'de yaşayan ya da yaşamış Zaman Lordlarının belki de en farklısı. 11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor....