Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:12 - Kırık Taşlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:12 - Kırık Taşlar PDF EPUB


Kazuo Koike

Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:12 - Kırık Taşlar - Kazuo Koike pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kazuo Koike
DOSYA BOYUTU 10,54
TARİH 2015-04-21
ISBN 6059985246
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yalnız Kurt ve Yavrusu, baba ve oğul, kötü amaçlar peşindeki Retsudo Yagyu yüzünden ayrı düştülerve birlikte çıktıkları yol, kan ve onur ile çizildi. Küçük Daigoro'yu aramaya devam eden Ogami, ölümcül Yagyu suikastçileri ve gözü yükseklerde, ukala bir samurayla baş etmek zorunda. Onlara kılıcını tattırmaya hazırlanıyor. Bu sırada Daigoro, köprü altında yaşıyan hafif delirmiş yaşlı bir kadını ziyaret ediyor ve onaçok önemli bir ders veriyor. Bu ciltte yer alan diğer hikayelerde de Yalnız Kurt ve Yavrusu, Yagyu'nun sırlarını açığa çıkartmaya devam ediyor ve intikam için çıktıkları bu yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşıyor!

...l bir ronin; çocuğu öldürüldüğü için delirmenin eşiğine gelmiş bir kadın ... Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 12: Kırık Taşlar - Lone... | presstij.com.tr ... ... (#551320913). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:12... Özellikler. Cilt Durumu. : Ciltsiz. Basım Tarihi. Bu ciltte yer alan diğer hikayelerde de Yalnız Kurt ve Yavrusu Yagyu'nun sırlarını açığa çıkartmaya devam ediyor ve intikam için çıktıkları bu yolda gerçeğe bir adım daha yaklaşıyor! Sizlere Guido Nolitta 'ın yazdığı ve MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI 'ın yayınladığı 320 sayfalık 6059985246 ISBN numarasına sahip Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:12... Bu ciltte yer alan diğer hikayelerde de Yalnız Kurt ve Yavrusu, Yagyu'nun sırl ... Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 12: Kırık Taşlar - Lone... | presstij.com.tr ... ... Bu ciltte yer alan diğer hikayelerde de Yalnız Kurt ve Yavrusu, Yagyu'nun sırlarını açığa çıkartmaya devam ediyor ve intikam için çıktıkları bu yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşıyor! Yağ Yakma Egzersizleri Kitap Özeti 14,99 ₺ 12,74 ₺. Süper Bulmaca & Zeka Oyunları 5 Kitap Özeti 15,00 ₺ 7,10 ₺. Static Page. Menu. Ürünler Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 12: Kırık Taşlar. http://www.marmaracizgi.com.tr/cizgi-roman/yalniz-kurt-ve-yavrusu-12-kirik-taslar. Lone Wolf and Cub, Vol. 12: Shattered Stones (Lone Wolf and Cub #12), Kazuo Koike, Goseki Kojima. 90 tl ve üzeri kargo bedava! - 12 AY TAKSİT - KAPIDA ÖDEME - WhatsApp & BİP: 0538 689 19 24. Bu ciltte yer alan diğer hikayelerde de Yalnız Kurt ve Yavrusu, Yagyu'nun sırlarını açığa... 24 TL. Güç delisi bir kadının parmağında oynatılan gizli bir samuray; açgözlü karısının çöküşünü görmek isteyen sefil bir ronin; çocuğu öldürüldüğü için delirmenin eşiğine gelmiş bir kadın... Yalnız kurt ve yavrusu 12 kırık taşlar. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. 25.48 TL. Bu ciltte yer alan diğer hikayelerde de Yalnız Kurt ve Yavrusu, Yagyu'nun sırlarını açığa çıkartmaya devam ediyor ve intikam için çıktıkları bu yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşıyor! Orjinal veya Özgün Eser Adı: Lone wolf and cub volume 12 : shattered stones. Türkçe. 2015/34369 cilt 12. Merkez Kütüphane Kitap Deposu. Arıyor... 25.60 TL. Güç delisi bir kadının parma...