Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Eğlenceli Zeka Soruları (Siyah-Beyaz) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Eğlenceli Zeka Soruları (Siyah-Beyaz) PDF EPUB


Ayşe Devrim Kuralay

Eğlenceli Zeka Soruları (Siyah-Beyaz) - Ayşe Devrim Kuralay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşe Devrim Kuralay
DOSYA BOYUTU 8,17
TARİH 2014-06-23
ISBN 6051182346
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zekanızın farkına varın !Sevgili çocuklar“Eğlenceli Zeka Soruları” ile zekanızın farkına varıp potansiyelinizin sınırlarını zorlayabilirsiniz.Bu yüzden bu kitaptaki soruları cevaplarken öncelikle sabırlı olmanız gerekiyor. Önerimiz, soruların cevaplarını bulmadıysanız bir sonraki soruya geçmeniz ve daha sonra geri dönmenizdir. Çünkü her soru eğlenceli ve farklı bir özelliği ölçmeye yönelik hazırlanmıştır.O anda onu fark etmeyebilirsiniz.Soruları çözdükçe hayata bakışınızın değişeceğini göreceksiniz. Size bir soru sorulduğunda “Mutlaka burada bir şey olmalı” diye düşünmeye başladığınız an bu kitap amacına ulaşmış demektir.

...ları Sudoku Futoshiki Zeka Soruları 1 - Barış Can ... 100 Adet ZEKA SORUSU (Cevaplarıyla) | EDEBİYAT FATİHİ ... . Zeka Soruları. 3 Nisan 2015 Cuma. Arkadaşlar Cevaplar Yerine 404 Found Diyor Çok Özür Dilerim. Var, Arkası Gözükmüyor. hepsi Biliyor Ki, Toplamda 4 Kişiler Ve 2 Siyah 2 Beyaz Şapka Giyiyorlar. Ayşe Devrim Kuralay. Zekanızın farkına varın ! Sevgili çocuklar"Eğlenceli Zeka Soruları" ile zekanızın farkına varıp potansiyelinizin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Eğlenceli Zeka Soruları Siyah Beyaz. Üzgünüz ! ... En İyi Zeka Soruları ve Cevapları | IQ Egzersizi | MentalUP ... . Eğlenceli Zeka Soruları Siyah Beyaz. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Eğlenceli Zeka Soruları Siyah Beyaz. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Eğlenceli Zeka Soruları Siyah Beyaz Kırtasiye Kulübü. İpucu; Yha ben çok zekiyim ya da sorular gerçekten çok basit... Sen zekisin sanırım..Kolay değil çünkü sorular..Yapabildiklerimi yazdım.. 25 Zeka Sorusu Ve Cevapları. ZEKA SORULARI(Lütfen biraz düşündükten sonra cevaplara bakınız). 4) Bir suçluya iki kutu ve 10'u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Karşısındakilerin ikisi de siyah giyerse, kendi şapkasının kırmızı olduğunu anlayabilir. Zeka Mantık Soruları Kategorisinde Toplam 394 Bilmece Bulundu. Tavsiye et Hata bildir...