Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arkadaşım Pasta Panda e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arkadaşım Pasta Panda PDF EPUB


Canan Tan

Arkadaşım Pasta Panda - Canan Tan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Canan Tan
DOSYA BOYUTU 4,28
TARİH 2016-07-01
ISBN 6050932188
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Öyküleri Ödülü kazanmış bu sıcacık dostluk öyküsünü çok seveceksiniz.“O benim en iyi sırdaşım” dediğiniz bir oyuncağınız oldu mu hiç?Elif ile Pasta Panda’nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. Küçük kız tüm oyunlarını Pasta Panda’yla oynadı, büyüdükçe her sırrını onunla paylaşır oldu. Ayrılmaz bir ikiliydi onlar. Ta ki, Elif üniversiteye gitmek için başka bir şehre taşınmak zorunda kalana dek...Usta yazar Canan Tan duyarlı yaklaşımı ve akıcı diliyle bizlere bir kız çocuğu ile oyuncak ayısı arasındaki unutulmaz dostluğu anlatıyor.

...if ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı ... Arkadaşım Pasta Panda - Canan Tan | kitapyurdu.com ... . 17 TL. Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. Küçük kız tüm oyunlarını Pasta Panda'yla oynadı, büyüdükçe her sırrını onunla paylaşır oldu. Ayrılmaz bir ikiliydi onlar. Arkadaşım Pasta Panda (9786050932188). Marka : Canan Tan. "O benim en iyi sırdaşım" dediğiniz bir oyuncağınız oldu mu hiç? Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. 12.92 TL. Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkân ... Arkadaşım Pasta Panda Canan Tan ... . 12.92 TL. Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. Küçük kız tüm oyunlarını Pasta Panda'yla oynadı, büyüdükçe her sırrını onunla paylaşır oldu. Ayrılmaz bir ikiliydi onlar....