Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz / Meraklı Uğur Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz / Meraklı Uğur Serisi PDF EPUB


ZeynepSevde

Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz / Meraklı Uğur Serisi - ZeynepSevde pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR ZeynepSevde
DOSYA BOYUTU 6,1
TARİH 2011-12-29
ISBN 9752699038
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Sırtına çantasını, boynuna fotoğraf makinesini taktı, dünyanın dört bir yanını dolaşmaya çıktı.Önce fille karşılaştı. “ARKADAŞIM OLMADAN SU BİLE İÇMEM!” diyen fil ağabeyinden “paylaşmayı” öğrendi.Sonra ormandan ayrılıp kutuplara doğru uçtu. Orada bir penguen ailesiyle tanıştı. “ÇOCUĞUM OLMADAN ADIM BİLE ATMAM!” diyen baba penguenden “şefkati” öğrendi.Kutuplardan sonra biraz da okyanuslara bakmaya karar verdi, bu sefer de yunusların misafiri oldu. “KARDEŞİM OLMADAN YÜZÜM GÜLMEZ!” diyen yunustan “kardeş sevgisini” öğrendi.Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. “ÇOK FAZLA YEMEM HEP KENDİMİ DÜŞÜNMEM!” diyen aslandan “kanaati” öğrendi.Bu sefer zürafaların yanına uçtu. “YARDIM ETMEZSEM BOYUM UZAMAZ!” diyen zürafadan “yardımseverliği” öğrendi.Ormanda biraz daha ilerleyince bu sefer minik sevimli bir arkadaş edindi. “YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM!” diyen sincaptan “tutumlu olma”yı öğrendi.Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Hikâyeler, anlattığı hayvanların şeklinde birbirinden güzel kitaplara dönüştü.

...r uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı ... Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz / Meraklı Uğur Serisi ... . Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz!" diyen zürafadan "yardımseverliği" öğrendi. Zeynep Sevde Paksu. 6 Hayvan 6 Eğlenceli Kitaba Dönüştü. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. 635763. Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz! Nesil Çocuk Yayınları. 7.92. Meraklı Uğur ... Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz / Meraklı Uğur Serisi / Zeynep... ... . 635763. Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz! Nesil Çocuk Yayınları. 7.92. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz! Nesil Çocuk Yayınları. 6 Hayvan 6 Eğlenceli Kitaba Dönüştü. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Meraklı Uğur Serisi (Yardımseverlik)-5: Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz! Nesil Yayınları. 9.00. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz!" diyen zürafadan "yardımseverliği" öğrendi. Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz - Libro electrónico escrito por Zeynep Sevde Paksu. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Görsel olarak da oldukça ilgi çekici. İşte"Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz" da bu cici kitaplardan biri. Meraklı Uğur serisinin 6 kitabından biri "Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz". Açıklama: Okul Öncesi Çocuk Kitapları> Meraklı Uğur Serisi › 6 HAYVAN 6 EĞLENCELİ KİTABA DÖNÜŞTÜ. "YARDIM ETMEZSEM BOYUM UZAMAZ!" diyen zürafadan "yardımseverliği" öğrendi. Zeynep Sevde Paksu. Kitap Tanıtımı. 6 Hayvan 6 Eğlenceli Kitaba Dönüştü. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Zeynep Sevde. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Sırtına çantasını boynuna fotoğraf makinesini taktı dünyanın dört bir yanını... Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz! diyen zürafadan yardımseverliği öğrendi....