Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bu Öyküler Bir Harika Dostum! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bu Öyküler Bir Harika Dostum! PDF EPUB


Işık İzgür

Bu Öyküler Bir Harika Dostum! - Işık İzgür pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Işık İzgür
DOSYA BOYUTU 10,60
TARİH 2013-01-01
ISBN 6058591035
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zamanınızın kıymetini bilin! Giden her saniye, sizin yaşamızından gitmektedir! Hesabınıza her sabah 86.400 dolar giren ve akşama da iyi kullanmadığınız her doları hesabınızdan silen bir bankanız olduğunu düşünün. Bu bankaya zaman; dolara da saniye diyelim. He sabah hesabınıza 86.400 saniye işleniyor ve her gece iyi bir yatırım yapamadığınız kısımlarını geriye alamıyorsunuz. Bu banka, bir yılda bakiyeden fazlasını kullandırmayan ve sürekli bir dengeye sahip olmayan 365 güne sahip. Hergün size yeni bir hesap açıyor ve her gece bu hesabı siliyor. Yarını engelleyecek herhangi bir şey yok!

...eninden). Bu Öyküler Bir Harika Dostum! Işık İzgür ... Bu Öyküler Bir Harika Dostum! - Işık İzgür | kitapyurdu.com ... . Dostum! Işık İzgür. Zamanınızın kıymetini bilin! Giden her saniye, sizin yaşamınızdan gitmektedir! Hesabınıza her sabah 86.400 dolar giren ve akşama da iyi kullanmadığınız her doları hesabınızdan silen bir... Etkinlikler Hayvan Dostu Ürünler Hukuk Kitapları Mamalar Ofis - Kırtasiye. Bu Öyküler Bir Harika Dostum! Bu Öyküler Bir Harika Dostum! - Işık İzgür özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Işık İzgür. Zamanınızın kıymetini bilin! Giden ... Bu Öyküler Bir Harika Dostum!, Işık İzgür Fiyatı ve... | Kitap365.com ... . Işık İzgür. Zamanınızın kıymetini bilin! Giden her saniye, sizin yaşamınızdan gitmektedir! Hesabınıza her sabah 86.400 dolar giren ve akşama da iyi kullanmadığınız her doları hesabınızdan silen bir... Bu Öyküler Bir Harika Dostum! Işık İzgür SINIRSIZ KİTAP. Bu Öyküler Bir Harika Dostum! KAPAT. %30 indirimli. Mesela bu yazımızda yazar Işık İzgür kitapları arasında yer alan Bu Öyküler Bir Harika Dostum! yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 9786058591035. 786849. Bu Öyküler Bir Harika Dostum! Sınırsız Kitap. 8.55. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Bu Öyküler Bir Harika Dostum! Sınırsız Kitap. 9.26. 7.04 TL. Zamanınızın kıymetini bilin! Giden her saniye, sizin yaşamınızdan gitmektedir! Hesabınıza her sabah 86.400 dolar giren ve akşama da iyi kullanmadığınız her doları hesabınızdan silen bir bankanız... Bu Öyküler Bir Harika Dostum kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....