Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma En Uzun Hikaye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

En Uzun Hikaye PDF EPUB


Halil İbrahim Altıntop

En Uzun Hikaye - Halil İbrahim Altıntop pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halil İbrahim Altıntop
DOSYA BOYUTU 8,10
TARİH 2005-11-29
ISBN 9756397551
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yerine sarf edilmeyen hayırla, şer sulanır.Her insanın kalbinin çarpıntısı, kendi ecelinin ayak sesleridir.Taş atmasını beceremeyen elin, çolak kalacağından korkulur.İlim tahsil etmeyen insan, istikbalinin katilidir.Yorulmak üşendirmez, üşenmek yorar.Ölümden ibret almayan belasını arıyordur.Menfaat lokma gibidir, çiğnemeden yutulmaz.Yaşanmış gibi düşün, yaşayacakmış gibi yap.Fikir ısındıkça kalp yanar.Gönlünden şüphesi olan, ölümden korkar.Rüzgar eken, fırtına biçer.Gök ağlamayınca yer gülmez.Varlıkların hikmeti, onların yokluğuyla belli olur.

...yla yazar, yönetmen ve oyuncusuyla bir fikir ve gönül birlikteliğinin sonucu Uzun Hikâye sinemalarda arzı endam etmeyi başardı en nihayetinde ... Uzun Hikaye Konulu Hikaye Arşivleri | Seçme Hikayeler ... . Çok Uzun Bir Hikaye. Cevap Verse. bile bu hale düşürdün ya helal olsun sana can yoldaşım yine bak bu sefer en derindeyim en dipteyim ve de en geride belki de kurtaracak beni son sözün bir... Uzun Hikaye kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Keşke… Annemin lepiska gibi yumuşacık, sarı saçları vardı. En çok o mavi gözlerini özlüyorum. Uzun ... Uzun Olan Hikayeler Uzun Bir Masal ... . İçeriğine ve konusuna gözatın. Keşke… Annemin lepiska gibi yumuşacık, sarı saçları vardı. En çok o mavi gözlerini özlüyorum. Uzun Hikâye'yi üniversite yıllarımda okumuş ve kısa bir özetini çıkarmıştım. İlk beş öykü kitabı saklı kalmak kaydıyla, en çok Uzun Hikaye ve Beyhude Ömrüm beğendiklerimdendir. Uzun Hikâye'nin en dikkat çeken tarafı, otobiyografik özellikler göstermesidir. Mustafa Kutlu Uzun Hikaye adlı eseri 1940'lı yıllarda başlıyor ve 1970'li yılların sonuna kadar uzanıyor. ...bir anlamı olmadığını anlayınca, atını ahıra bağlamış ve salondaki uzun masanın üzerinde hazır bekleyen yemeği yemiş. 02 Eylül 2008 #2. güzel hikaye.. sabah ta aynısını radyoda dinlemiştim. Uzun Hikâye, Mustafa Kutlu tarafından 2000 yılında yayımlanmış adı gibi uzun bir hikâyedir. Uzun Hikâye'nin en dikkat çeken tarafı, otobiyografik özellikler göstermesidir. Mantonu...