Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gölge / Simirna Cinayetleri 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gölge / Simirna Cinayetleri 3 PDF EPUB


Suphi Varım

Gölge / Simirna Cinayetleri 3 - Suphi Varım pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Suphi Varım
DOSYA BOYUTU 12,38
TARİH 2016-11-14
ISBN 6055055318
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Birdenbire ağaçların arasından uzanan bir kol, Lara’nın boğazına sarıldı, onu hızla geriye çekti. Soluğu kesilirken boğuk bir çığlık attı kadın. Çakan şimşek, göğsüne saplanan bıçağı aydınlattı.(Kitaptan)Rumlar, Ermeniler, Yahudiler, padişah hafiyeleri... "Karanlıkta İki Ceset" romanıyla "2014 Polisiye Roman Ödülü" alan Suphi Varım, Simirna Üçlemesi'nin son kitabı Gölge'yle 19.yüzyıl İzmir'inin nostaljik, bir o kadar da tekinsiz atmosferinde peşi bırakılmayacak yeni bir macera sunuyor okurlara! İlk iki kitabın kahramanları İngiliz ve Fransız dedektiflerimiz bu muammayı beraber çözebilecekler mi? 

...kinsiz atmosferinde peşi... Rumlar, Ermeniler, Yahudiler, padişah hafiyeleri ... Gölge / Simirna Cinayetleri 3 - Suphi Varım | kitapyurdu.com ... ... "Karanlıkta İki Ceset" romanıyla "2014 Polisiye Roman Ödülü" alan Suphi Varım, Simirna Üçlemesi'nin son kitabı Gölge'yle 19.yüzyıl İzmir'inin... Karanlıkta İki Ceset romanıyla 2014 Polisiye Roman Ödülü alan Suphi Varım, Simirna Üçlemesi'nin son kitabı Gölge'yle 19.yüzyıl İzmir'inin nostaljik, bir o kadar da Düello; Simirna Cinayetleri 1. 20 20. Karanlıkta İki Ceset romanıyla 2014 Polisiye Roman Ödülü alan S ... Simirna Cinayetleri 3 - Suphi Varım ... . 20 20. Karanlıkta İki Ceset romanıyla 2014 Polisiye Roman Ödülü alan Suphi Varım, Simirna Üçlemesi'nin son kitabı Gölge'yle 19.yüzyıl İzmir'inin nostaljik, bir o kadar da Düello; Simirna Cinayetleri 1. 20 20....