Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İlk Sayı Kartları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İlk Sayı Kartları PDF EPUB


Felicity Brooks

İlk Sayı Kartları - Felicity Brooks pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Felicity Brooks
DOSYA BOYUTU 8,14
TARİH 2011-12-16
ISBN 9754036442
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlk Sayılar çoğunuzun rakamları öğrenmesine yardımcı olmanız için harika bir yöntem sunuyor. Kartlardan kırk ikisinin bir yüzünde reismler diğer yüzünde ya sayılar ya da sözcükler yer alıyor. Yedi kartın üzerinde matematiksel semboller var. Bir tanesinde de kartların nasıl kullanılabileceği anlatılıyor.

...yı öğretimi için sınıfınıza çıktı alıp asabileceğiniz sayı kartları ... İlk Sayı Kartları | bkmkitap.com ... . İki farklı ebatta tasarladığım sayı kartlarını aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bebeğimin ilk karları Sayılar 12 - 36 Ay bebekler için öğrenecekleri ilk kelimelerin yer aldığı sayılarım ilk kartları. Dokun Hisset Resimli Kartlar Sayılar ve Sayı Sayma. ""Bebeğimin İlk Sayı Kartları" çocukların sayıları eğlenceli bir şekilde öğrenmesine yardımcı olur. Kartlar; resimler ve renkler ile desteklendiği için çocuğun ilgisi kartlara ... İlk Sayı Kartları - Kolektif -Halkkitabevi ... . Kartlar; resimler ve renkler ile desteklendiği için çocuğun ilgisi kartlara yönelir. Sayı kartları çocuklarınızın hem el becerilerini geliştirecek, hemde sayıları öğrenmesine yardımcı olacak önemli çalışma gereçleridir. sayı kartları sayılar kes yapıştır çalışmaları. BEBEĞİMİN İLK SAYI KARTLARI incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Bebeğimin ilk sayı kartları. Satıcının Açıklaması. 33,90 TL. İlk Sayı Kartları. İlk Sayılar çoğunuzun rakamları öğrenmesine yardımcı olmanız için harika bir Kartlardan kırk ikisinin bir yüzünde resimler diğer yüzünde ya sayılar ya da sözcükler yer alıyor. Siz, aşağıdaki kartları tek tek göstererek tuttuğu sayının hangi kartlarda olduğunu sorun. Tutulan sayı, hangi kartlarda varsa o kartların ilk rakamları (sol üst köşe) toplamı, tutulan sayıdır. İlk Sayılar çoğunuzun rakamları öğrenmesine yardımcı olmanız için harika bir yöntem sunuyor. Kartlardan kırk ikisinin bir yüzünde reismler diğer yüzünde ya sayılar ya da sözcükler yer alıyor. İlk Sayılar çoğunuzun rakamları öğrenmesine yardımcı olmanız için harika bir yöntem sunuyor. Kartlardan kırk ikisinin bir yüzünde resimler diğer yüzünde ya sayılar ya da sözcükler yer alıyor. TÜBİTAK YAYINLARI. Bu Ürünü İlk Yorumlayan Siz Olun. Fiyat: 8,00 TL. Adet İlk Sayılar çoğunuzun rakamları öğrenmesine yardımcı olmanız için harika bir yöntem sunuyor. Kartlardan kırk ikisinin bir yüzünde resimler diğer yüzünde ya sayılar ya da sözcükler yer alıyor. Kartlardan kırk ikisinin bir yüzü. Açıklamalar. Ürün Özellikleri. İ...