Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Selb'in ÖlümüSelb'in Serüvenleri 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Selb'in ÖlümüSelb'in Serüvenleri 3 PDF EPUB


Bernhard Schlink

Selb'in ÖlümüSelb'in Serüvenleri 3 - Bernhard Schlink pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bernhard Schlink
DOSYA BOYUTU 7,59
TARİH 2006-01-02
ISBN 9750706080
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dedektif Selb, çoğu kez gerçek yaşamda da karşımıza dikilen bir ikilemle yüz yüze: Unutmaya, tarihe gömmeye kalkıştığımız geçmişimiz yalnızca kendi kişisel geçmişimiz midir? Nazi döneminin inançlı savcısı, günümüzün özel dedektifi Selb, geçmişin suçlarının bugünün günahları olarak karşımıza çıktığı bir dünyada, yitirilen masumiyetin yalnızca bireysel değil, toplumsal bir nitelik taşıdığını da öğreniyor. Selb, bu kez, 19. yüzyıldan, iki Almanya’nın birleşmesiyle beliren yeni döneme uzanan bir suç öyküsünü çözmek zorunda. "Tüm öyküler gibi kendi sonuna ulaşacak" ama dedektifin kendi sonunu da hazırlayacak bir öykü. Bernhard Schlink, Selb’in Yargısı ve Selb’in Hilesi’nden sonra bu son romanda da, bizi suç ve ceza, hukuk ve adalet üstüne yeniden düşünmeye çağırıyor. Özel Dedektif Selb’in Serüvenleri, Almanya’nın Nazi geçmişini sorgularken, bundan günümüz toplumu da payını alıyor.

...lümü Selb'in Serüvenleri 3. Can Yayınları ... Selb'in Ölümü Selb'in Serüvenleri 3 | Kitapaktif.com ... ... Selb'in Ölümü Selb'in Serüvenleri 3 ... lümü Selb'in Serüvenleri 3. Can Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 157.5 Puan. Selb'in Ölümü - Bernhard Schlink. Dedektif Selb, çoğu kez gerçek yaşamda da karşımıza dikilen bir... Selb'in Ölümü Selb'in Serüvenleri 3-Bernhard Schlink-Can Sanat Yayınları-Çevirmen Çiğdem Öztekin -Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 238 -Basım Yılı 2006 | Ded. Bernhard Schlink. Dedektif Selb, çoğu kez gerçek yaşamda da karşımıza dikilen bir ikilemle yüz yüze: Unutmaya, tarihe gömmeye kalkıştığımız geçmişimiz yalnızca kendi kişisel geçmişimiz midir? Bernhard Schlink tarafından kaleme alınmış Selb'in Ölümü & Selb'in Serüvenleri 3 kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka...