Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevgi Çiçeği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevgi Çiçeği PDF EPUB


Bestami Yazgan

Sevgi Çiçeği - Bestami Yazgan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bestami Yazgan
DOSYA BOYUTU 5,38
TARİH 2009-03-01
ISBN 6054047291
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Usta kalem Bestami Yazgan, yüreğindeki sevimli çocuğu konuşturmuş.Cıvıl cıvıl konuları, pırıltılı bir anlatımla sunuyor bizlere. Hiç unutamadığımız okula ilk gidişimiz, sonra 23 Nisanlar, her şeyimizi paylaştığımız arkadaşlar ve her zaman coşkuyla söylediğimiz İstiklal Marşı'mız… Annelerimiz, babalarımız ve öğretmenlerimizin duygularını bir sevgi mektubu sıcaklığıyla iletiyor bizlere. Ne dersiniz, zarfın kapağını açalım mı?

...ndan, Türkiye' ye özgü, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan bir çiçek türü ... Sevgi Çiçeği ... . Sevgi çiçeği (Centaurea tchihatcheffii), papatyagiller (Asteraceae) familyasından, Türkiye' ye özgü, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan bir çiçek türü. halk arasında yanar döner, gelin düğmesi, türbe ya da kırmızı peygamber çiçeği ve hasırcı çiçeği olarak da bilinen sevgi çiçeği dünyada yalnızca ankara'nın gölbaşı ilçesi hacı hasan köyü yakınında... Halk arasında yanar döner, gelin düğmesi, türbe ya da kırmızı peygamber çiçeği ol ... Sevgi Çiçeği - Ekşi Sözlük ... ... Halk arasında yanar döner, gelin düğmesi, türbe ya da kırmızı peygamber çiçeği olarak da bilinen sevgi çiçeği dünyada yalnızca Ankara'nın Gölbaşı ilçesi Hacı Hasan Köyü yakınında yetişmektedir. Söylenceye göre, birbirini çok seven ama kavuşmaları mümkün olmayan iki gencin durumuna iç...