Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Fonksiyonel Eğitim SosyolojisiPedagojik Formasyon Amaçlı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Fonksiyonel Eğitim SosyolojisiPedagojik Formasyon Amaçlı PDF EPUB


Prof. Dr. Hasan Çelikkaya

Fonksiyonel Eğitim SosyolojisiPedagojik Formasyon Amaçlı - Prof. Dr. Hasan Çelikkaya pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Hasan Çelikkaya
DOSYA BOYUTU 5,3
TARİH 2019-10-26
ISBN 6051331034
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elinizdeki bu eserde eğitim sorunlarına doğrudan yaklaşılmakta, teorik bilgi ile birlikte pratiğe önem verilmekte; eğitimin bilimsel yönü kadar millîlik yönü vurgulanmakta; meşhur misaliyle eğitim sisteminin temel amacının yalnız vâli yetiştirmek değil, aynı zamanda adam yetiştirmek olduğu; bunun da ancak objektif bilgilerle yoğrulmuş değerler eğitimi ile gerçekleşeceğine dikkat çekilmektedir.Kezâ öğretmenlik mesleğinin esas mayasının "pedagojik sevgi" olduğunun da asla unutulmamasnın gerektiği hatırlatılmaktadır.Başka bir ifade ile öğrencilere objektif bilgiler yanında, eğitim görüşü, hizmet şuuru ve mânevî değerler kazandırmanın fıtrî olduğu kadar, bilimsel bir gerçek ve içtimâî bir sorumluluk olduğu üzerinde durulmaktadır.

...ur misaliyle eğitim sisteminin temel amacının yalnız vali yetiştirmek değil, aynı zamanda adam yetiştirmek olduğu; bunun ... Fonksiyonel Eğitim Sosyolojisi Pedagojik Formasyon Amaçlı ... ... Prof. Dr. Hasan Çelikkaya tarafından kaleme alınan Fonksiyonel Eğitim Sosyolojisi & Pedagojik Formasyon Amaçlı Pdf İndir isimli 268 sayfadan oluşan kitap... : Hasan Çelikkaya. Fonksiyonel Eğitim Sosyolojisi Pedagojik Formasyon Amaçlı Nobel Yayınları | 9786051331034. Anasayfa >. Diğer Kategoriler >. Eğitim Bilimleri >. Eğitim Programları ve Öğretim >. Fonksiyonel Eğitim Sosyolojisi - P ... Fonksiyonel Eğitim Sosyolojisi Pedagojik Formasyon Amaçlı... ... . Anasayfa >. Diğer Kategoriler >. Eğitim Bilimleri >. Eğitim Programları ve Öğretim >. Fonksiyonel Eğitim Sosyolojisi - Pedagojik Formasyon Amaçlı. Kezâ öğretmenlik mesleğinin esas mayasının "pedagojik sevgi" olduğunun da asla unutulmamasnın gerektiği hatırlatılmaktadır. Başka bir ifade ile öğrencilere objektif bilgiler yanında, eğitim görüşü... Anasayfa. KİTAP. Eğitim - Okula Yardımcı. Sosyoloji. Alt Kategoriler. Din Sosyolojisi. Elinizdeki bu eserde; eğitim sorunlarına doğrudan yaklaşılmakta, teorik bilgi ile birlikte pratiğe önem verilmektedir. Ayrıca eğitimin bilimsel yönü kadar millilik yönü vurgulanmakta, meşhur misaliyle... Mesela bu yazımızda yazar Prof. Dr. Hasan Çelikkaya kitapları arasında yer alan Fonksiyonel Eğitim ...