Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yürek Çıkmazı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yürek Çıkmazı PDF EPUB


Atike Hınçlıer

Yürek Çıkmazı - Atike Hınçlıer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Atike Hınçlıer
DOSYA BOYUTU 8,7
TARİH 2018-06-20
ISBN 6052968895
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sadece yaşama sebebi olan çocuklarını düşünen bir anneydim. Bu işte bir yanlışlık vardı ama neydi? Bana yaşama hakkı veren Allah’ım, niçin böyle çileli bir hayatı bana reva gördün? Yaşamak buysa yaşayan bir ölüden farksızdım.Ben Allah’ın bize yardım edeceğine inanmıyordum. Yardım etmeye niye ihtiyaç duyuyordu ki? Bizi babasız yaratsaydı olmaz mıydı? Ya da zengin ve mutlu olsaydık?Çocuk bile olamadan yetişkinliğe geçmiştim. Zaten ne oyuncağım olmuştu, ne de oyun oynadığım bir günüm. Şimdi ise kendimi işçi çocuk olarak bulmuştum. Çocuksam nasıl işçi olabilirdim ya da işçiysem nasıl çocuk?Şiddet, alkolizm, kişilik bozukluğu ve pişmanlığın uçuruma sürüklediği bir adam, tırnaklarıyla yaşama tutunmaya çalışan bir kadın ve çocuklarının gerçek hikayesi..

...aşım sayısına göre inceleyebilirsiniz ... Yürek Çıkmazı | bkmkitap.com ... . Yürek Çıkmazı. Atike Hınçlıer. 9.0/10. 22.10 TL. Sadece yaşama sebebi olan çocuklarını düşünen bir anneydim. Bu işte bir yanlışlık vardı ama neydi? Bana yaşama hakkı veren Allah'ım niçin böyle çileli bir hayatı bana reva gördün? Atike Hınçlıer. Sadece yaşama sebebi olan çocuklarını düşünen bir anneydim. Yürek Çıkmazı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Atike Hınçlıer kitapları ve Cinius 2 ... Yürek Çıkmazı - Atike Hınçlıer - Satın Al | Pirtukakurdi.com ... . Atike Hınçlıer kitapları ve Cinius 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Sadece yaşama sebebi olan çocuklarını düşünen bir anneydim. Bu işte bir yanlışlık vardı ama neydi? Bana yaşama hakkı veren Allah`ım, niçin böyle çileli bir hayatı bana reva gördün? Yaşamak buysa... Roman. Yürek Çıkmazı. Yürek Çıkmazı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yürek Çıkmazı. sizekitap tarafından Temmuz 6, 2018 tarihinde eklendi. » Yürek Çıkmazı Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Sadece yaşama sebebi olan çocuklar...