Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıllı Damla 4B Türkçe Soru Bankası (5. Sınıf) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıllı Damla 4B Türkçe Soru Bankası (5. Sınıf) PDF EPUB


Kollektif

Akıllı Damla 4B Türkçe Soru Bankası (5. Sınıf) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 3,79
TARİH 2016-01-01
ISBN 6051742441
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Akıllı Damla Türkçe Soru Bankası, Bloom Taksonomi-si’nin 4 Boyutlu Ölçme-Değerlendirme sistemine uyar-lanması ile hazırlanmıştır.Bu kitapların amacı öğrencilerin üst düzey düşünmebecerilerini geliştirmeye yardımcı olmaktır.Tüm temaların öncesinde bir sayfa özet bilgiverilmiştir.Kitapta her konu 3 test ile ölçülmüştür.1. Boyut Testi (Hatırlama-Anlama)2. Boyut Testi (Uygulama)3. Boyut Testi (Çözümleme)Her tema 4. boyut olan “Değerlendirme-ÖzgünDüşünme” boyutu ile desteklenmiştir. Böylece “TamÖğrenme”nin gerçekleşip gerçekleşmediğidenetlenmektedir.Temaları değerlendirmek amacıyla TemaDeğerlendirme Testleri yer almaktadır.Bu kitap Türkçe test mantığına yeni bir yaklaşımgetirmiş, öğrenciyi en alt öğrenme seviyesinden en üstdüzey düşünebilme seviyesine doğru adım adımtaşıyacak şekilde planlanmıştır.Kitap AKOD Sistemi ile desteklenmiş olup, her testinsonunda özel AKOD optik formu verilmiştir. Böylelikleoptik formun fotoğrafını çekip anında sonuçları veanalizleri görebilirsiniz.Tüm testler kitabın sonunda verilen şifre ilebilgisayarda ve akıllı tahtada İNTERAKTİF olarakçözülebilmektedir.

...SA Destekli 4B Matematik Soru Bankası. Anlaşılması kolay konu anlatımlar ... E-Damla | Keşfet Sınıf 5 | PISA Destekli 4B Türkçe Soru Bankası ... . Hızlı Gözat. PISA Destekli 4B Türkçe Soru Bankalarımız; Türkçemizin yerinde ve güzel kullanımını sağlayan sorular Soru Bankası. Seri. Akıllı Damla Serisi. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun. 5. Sınıf TürkçeMino Akıllı Türkçe Defteri Arı Yayıncılık. 5. Sınıf Türkçe Soru Bankası Esen Yayınları (Ankara). Alış-Veriş Listeme Ekle. Akıllı Damla 4B Türkçe Soru Bankası (5. S ... Akıllı Damla 4B Türkçe Soru Bankası-5. Sınıf - Gümrük Deposu ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Akıllı Damla 4B Türkçe Soru Bankası (5. Sınıf). Kağıt. Ebat:20 x 28. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:6051742441. Yapı Kredi B...