Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Soğuk Kalpler Defteri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Soğuk Kalpler Defteri PDF EPUB


Gökçe Üstündağ

Soğuk Kalpler Defteri - Gökçe Üstündağ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gökçe Üstündağ
DOSYA BOYUTU 6,97
TARİH 2015-04-13
ISBN 6059915144
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir akşamüzeri yaşadığı gizemli bir olaydan sonra yazmaya karar veren Damla, bize kendisini, ailesini ve okul arkadaşlarını günlüğü vasıtasıyla tanıtıyor. Bu günlükte bir genç kızın ruhunda kopan fırtınalara, iç dünyasındaki hesaplaşmalara tanık oluyoruz. Birkaç cümlelik de olsa Damla’ya kulak verelim:“Herkes bir şekilde içindeki sesi susturmak için kendini dışarı atıyor. Biliyorlar çünkü kendi içlerine dönseler üşüyecekler. Çünkü hepimizin yüzünde bir yara var, saçımızla kapatmaya çalıştığımız. Kapatmayı beceriyoruz da. Kafamızdaki binbir türlü karşıt fikirlerle ağız dalaşı yaparken aslında mutluyuz. Mutluyuz, çünkü üzerini çok güzel örtmüşüz. Ama bir türlü ısıtamamışız kalbimizi. Şimdi ne yapsak nafile... Bu yüzden o kızlar gibi olmamaya karar verdim. Hani ufacık şeyde depresyona girip kendini dışarı atanlar gibi... Kendi yarana kabuk bağlayamıyorsan, dışarıda mikroptan başka ne bulaşır ki sana?”

...ı gizemli bir olaydan sonra yazmaya karar veren Damla, bize kendisini, ailesini ve okul arkadaşlarını günlüğü vasıtasıyla tanıtıyor ... Soğuk Kalpler Defteri | bkmkitap.com ... . Soğuk Kalpler Defteri - Gökçe Üstündağ hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Soğuk Kalpler Defteri. 9,72 TL. SOĞUK KALPLER DEFTERİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. GÖKÇE ÜSTÜNDAĞ kitapları ve KANES 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Soğuk Kalpler Defteri ... Soğuk Kalpler Defteri, Gökçe Üstündağ » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . GÖKÇE ÜSTÜNDAĞ kitapları ve KANES 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Soğuk Kalpler Defteri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Soğuk Kalpler Defteri hakkında pdfkitaplarim tarafından yazılan gönderiler. Soğuk Kalpler Defteri Pdf İndir. Gönderi tarihi 20 Nisan 201620 Nisan 2016 pdfkitaplarim tarafından. Bir akşamüzeri yaşadığı gizemli bir olaydan ...