Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Amok Koşucusu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Amok Koşucusu PDF EPUB


Stefan Zweig

Amok Koşucusu - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 5,98
TARİH 2019-05-10
ISBN 6052280652
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hindistan’dan yola çıkan bir transatlantiğin içinde herkesten saklanarak yalnızca geceleri güverteye çıkan bir doktor, zora düşmüş kendisine “yardım” için başvuran çok zengin bir kadının talebini geri çevirir. Kadının zengin ve kibirli olmasından dolayı gururuna yenik düşmüştür. Bunun üzerine duyduğu vicdan azabıyla hatasını telafi etmenin yollarını ararken, içinde büyüyüp duran amansız pişmanlığının pençesine düşer ve önüne çıkan her şeyle birlikte en sonunda kendisini de yok edeceği bir koşu tutturur.

...re cezasız kalmanız olanaksızdır, eninde sonunda yere düşmeye mahkumsunuzdur " ... Amok Koşucusu Özet - Stefan Zweig ... . MERHABALAR, KİTAPLARIM OLMADAN ASLA TAKİPÇİLERİM; "On gündür tek bir kelime bile konuşmadım. Aslında yıllardır... Artık o kadar zor geliyor ki bu... bir şekilde intihar veya ölümle sonuçlanan yedi(bir çöküşün öyküsü, madalya, bezginlik, amok koşucusu,ay ışığı sokağı, leporella, leman gölü kıyısındaki olay)hikayeden oluşan stefan zweig eseri. Öylesine sevmeli insan, Zweig'in Amok Koşucusu gibi. Ve öylesine ölmeli bu yol ... Amok Koşucusu: Bir Çılgından Daha Fazlası ... . Öylesine sevmeli insan, Zweig'in Amok Koşucusu gibi. Ve öylesine ölmeli bu yolda, Hiç sevilmemiş biri gibi. Amok Koşucusu'nun tanrısından biraz bahsetmek isterim. ...Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın son birkaç yıldaki durumunu ifade eden bir kavram olarak kullandı "Amok koşucusu" tabirini. Ne demek amok koşucusu? Amok hastalığı diye bir hastalık var. Amok Koşucusu - Stefan Zweig Kitap: Amok Koşucusu Orijinal Adı: Der Amoklaufer Yazar: Stefan Zweig, Çeviri: İlknur Özdemir... İsmi kadar ilginç, Amok Koşucusu… Açıkçası başlamadan önce hakkında sıkıcı olduğuna dair yorumlar duymuştum. En azından benim Amok Koşucusu yorumum böyle. 6.30 TL. Amok Koşucusu, tutkunun esiri olan, pişmanlıklar içinde kıvranan ve vicdanını rahatlatabilmek için verdiği sözü tutmak üzere hayatını ortaya koyan bir adamın öyküsü. 11.70 TL. *. Kitaba adını da veren öykünün kahramanı, hastalık derecesine varan tutkularının esiri olan bir doktor, amok koşusunu işte böyle tanımlıyor: öykülerdeki diğer karakterler de aslında birer amok... Orjinal adı: Der Amoklaufer. Tür: Psikolojik. Sayfa Sayısı: 191. Yayınevi: Can Yayınları. Çeviri: İlknur Özdemir. Basım Yılı: 2014 (14. Basım). Gece Modu İstatistik Giriş Kayıt. amok koşucusu amok koşucusu - Dünya Sözlük. başlığa ait ilk tanım amarok tarafından 2009-04-22 10:32:00 tarihinde girilmiştir. amok koşucusu. Amok Koşucusu''nda yer alan öykülerin ortak izleği de intihar. Yazdığı öykülerin en başarılı örneklerinin yer aldığı bu biktapta, bir uzun öykü olan Amok Koşucusu bir baş yapıt. Amok Koşucusu en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Amok Koşucusu avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! "İşte Amok... evet Amok, şöyle oluyor: Bir Malezyalı, herhangi bir sıradan, kendi halinde adam içkisini içiyor... *Stefan Zweig, Amok Koşucusu, Çeviri: İlknur Özdemir, Can Yayınları, 15. basım, ss. kitaba gelecek olursak kitapta amok koşucusu dahil 7 öykü bulunmakta ve hepsi de ölümün ve intiharın soğuk yüzlerini bize hisse...