Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma DenizliTanrıların Kutsadığı Vadi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

DenizliTanrıların Kutsadığı Vadi PDF EPUB


Filiz Özdem

DenizliTanrıların Kutsadığı Vadi - Filiz Özdem pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Filiz Özdem
DOSYA BOYUTU 12,29
TARİH 2012-01-06
ISBN 9750821301
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizli’nin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor.Denizli – Tanrıların Kutsadığı Vadi kitabı, bir şehrin özünü oluşturan, geçmişten günümüze taşınan kültür değerlerine odaklı bir yaklaşımla Denizli’yi ele alıyor. Bir şehri, “işte o şehir” yapan değerleri toplu olarak gösterirken, turistik güzergâhların dışında kalan ve bir hazine sayılabilecek yerleri de gözler önüne seriyor. Denizli’nin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını, kurtarılmayı bekleyen şahane evleri, kalem işi boyalı büyüleyici ahşap camileri, antik kentlerinin muhteşem kalıntılarıyla, niçin Tanrıların kutsadığı vadi olduğuna, Ali Konyalı ve Tarkan Kutlu fotoğraflarıyla ayna tutup şehrin muhteşem yüzünü yansıtıyorlar. Antik Dönem’den itibaren kutsal sayılan bir vadide yer alan Denizli şehrinin monografisine değerli bilim insanları ve araştırmacılar katkıda bulundu. Şehri kültür tarihi açısından katman katman aralayan yazılar hazırladılar.

...a verildi. Antik Dönem'den itibaren kutsal sayılan bir vadide yer alan Denizli şehrinin monografisine değerli bilim insanları ve araştırmacılar katkıda bulundu ... Denizli Tanrıların Kutsadığı Vadi ... . Denizli -Tanrıların Kutsadığı Vadi / Filiz Özdem. Denizli, Tanrıların Kutsadığı Vadi. Atıf İçin Kopyala. Denizli ve Çevresindeki Türk Dönemi Eserleri, Filiz Özdem, Editör, Yapı Kredi Yayınları, İstanbul, ss.166-233, 2011. 89.34 TL. Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizli'nin harikalarının sa ... Denizli Tanrıların Kutsadığı Vadi ... . 89.34 TL. Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizli'nin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor. ...doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor.Denizli Tanrıların Kutsadığı Vadi kitabı, bir şehrin özünü oluşturan, geçmişten günümüze taşınan kültür değerlerine odaklı bir yaklaşımla Denizliyi ele alıyor. Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizlinin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor. Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi (Ciltli) Ciltli Kapak - 6 Ocak 2012. Kolektif (Eser Sahibi). Format ve baskı seçeneğinin tamamına bakın Diğer formatları ve baskıları gizleyin....