Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kafes Arkası Günahkarları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kafes Arkası Günahkarları PDF EPUB


Reşad Ekrem Koçu

Kafes Arkası Günahkarları - Reşad Ekrem Koçu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Reşad Ekrem Koçu
DOSYA BOYUTU 4,24
TARİH 2018-07-02
ISBN 6050953503
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Reşad Ekrem’in dilinde tarih gerçek hayattan daha canlı, daha güzel, daha büyülü… “Kışın Süleymaniye’deki konağında, yazın İstinye’deki yalısında oturan Silahşör Kızı Rabia Hanım, yaşı altmışı aşmış, biri bey, biri ağa, biri paşa üç koca eskitmiş fakat cennet hurileri misali güzelliğinin kuş gibi uçtuğunu bir türlü kabul edememiş, gözü ve gönlü daima oynaşta bir nazenindi. Oynaşı erkekleri de hep ayaktakımından seçiyordu… Nazenin hanımın pençesinden kurtları, parsları andıran vahşi delikanlılar bile kurtulamamıştı.”Rabia Hanım ile arzularının arka sokaklarında gezinmekten kaçınmayan başka kadınların tehlikeli maceraları…Reşad Ekrem Koçu’dan gizemli, tutkulu ve başrolde hep kadının olduğu öyküler.

...sı Günahkarları. Size haber verelim. Yeni ... Kafes Arkası Günahkarları Reşad Ekrem Koçu ... . 18.75 TL. "Kışın Süleymaniye'deki konağında, yazın İstinye'deki yalısında oturan Silahşör Kızı Rabia Hanım, yaşı altmışı aşmış, biri bey, biri ağa... Reşad Ekrem Koçu. Reşad Ekrem'in dilinde tarih gerçek hayattan daha canlı, daha güzel, daha büyülü… "Kışın Süleymaniye'deki konağında... Rabia Hanım ile arzularının arka sokaklarında gezinmekten kaçınmayan başka kadınların tehlikeli maceraları... Reşad Ekrem Koçu'dan gizemli tutkulu v ... Başrolde Hep Kadının Olduğu Öyküler: Kafes Arkası Günahkârları ... ... Reşad Ekrem Koçu'dan gizemli tutkulu ve başrolde hep kadının olduğu öyküler. Kafes Arkası Günahkarları kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2018-12-18 yılında yayınlanan Kafes Arkası Günahkarları , 1. Baskı ve Tarihi Roman kategorisinde yer almaktadır. Kafes Arkası Günahkarları. Kapat. Kafes Arkası Günahkarları. ISBN. : 9786050953503. 20.50 TL. "Kışın Süleymaniye'deki konağında, yazın İstinye'deki yalısında oturan Silahşör Kızı Rabia Hanım, yaşı altmışı aşmış, biri bey, biri ağa... Rabia Hanım ile arzularının arka sokaklarında gezinmekten kaçınmayan başka kadınların tehlikeli maceraları… (192 Sayfa) www.turkkitap.de / Arka Kapak Yazisi....