Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Konuşma Eğitimi (Aziz Kılınç-Abdullah Şahin) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Konuşma Eğitimi (Aziz Kılınç-Abdullah Şahin) PDF EPUB


Kollektif

Konuşma Eğitimi (Aziz Kılınç-Abdullah Şahin) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 8,98
TARİH 2013-02-01
ISBN 6053642817
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zihindeki duygu, düşünce ve bilgilerin sözle ifade edilmesi olarak tanımlanan konuşma, Türkçe öğretiminde önemli bir beceri alanıdır. Zihinde yapılandırılan duygu, düşünce ve bilgiler belirli yöntem ve amaçlarla ses, hece, kelimeler ve cümleler yoluyla aktarılır ve bu aktarma işlemi beden diliyle desteklenir. Bu aktarma işlemi ne kadar iyi yapılırsa, insanlarla kurulan iletişim de aynı ölçüde başarıya ulaşır. İnsanların toplum içerisinde kendilerini ifade edebilmesi, kendilerine o toplumda yer açabilmeleri açısından önemlidir. Eğer insanlar kendilerini doğru ve etkili bir şekilde ifade edebilirse, toplumda daha başarılı ve etkili bireyler hâline gelirler. Öncelikle Türkçe, Türk dili ve edebiyatı, okul öncesi ve sınıf öğretmeni adaylarına konuşma eğitimi konusunda rehber olması için hazırlanan bu kitabın, konuşmayla ilgili derslerin bulunduğu bütün fakültelere ve bu konu üzerine çalışma yapan herkese faydalı olacağı düşünülmektedir.

...askı Sayısı : 2.Baskı. Baskı Yılı : 2013 ... Konuşma Eğitimi (Aziz Kılınç-Abdullah Şahin) - Kollektif ... . Öncelikle Türkçe Türk dili ve edebiyatı okul öncesi ve sınıf öğretmeni adaylarına konuşma eğitimi konusunda rehber olması için hazırlanan bu kitabın konuşmayla ilgili derslerin bulunduğu bütün... Mesela bu yazımızda yazar Kollektif kitapları arasında yer alan Konuşma Eğitimi (Aziz Kılınç-Abdullah Şahin) yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Konuşma Eğitimi (2011)., İŞCAN ADEM, Pege ... ÖN SÖZ EDİTÖRLER. Doç. Dr. Aziz KILINÇ Dr. Abdullah ŞAHİN ... . Konuşma Eğitimi (2011)., İŞCAN ADEM, Pegem, Editör: Aziz Kılınç, Abdullah Şahin, ISBN: 978-605-364-281-7, İngilizce, Bilimsel Kitap, (Yayın No: 5800358). Projelerde Yaptığı Görevler 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Konuşma Eğitimi. Pegem Akademi Yayıncılık. 9.24. Puana Göre Yayın Tarihi Alfabetik: A-Z Alfabetik: Z-A Fiyat (Azalan) Fiyat (Artan). 20 40 60 100. Konuşma Eğitimi. Aziz Kılınç, Abdullah Şahin Şubat 2013. Baskısı tükenmiştir. Aziz Sancar Eğitim Köyü Yaz Kampları Başladı Düziçi belediyesi bünyesinde başkan Ökkeş Namlı... Aziz Kılınç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aziz Kılınç kimdir, hayatı ve biyografisi. En yoğun mesaiyi onlar yapıyor: Ambulansla koronavirüs mücadelesi. ODTÜ Mezunları Derneği'nin hazırladığı videodur. Özcan Yalçınkaya'nın arşivinden Aziz Nesin'in o günlerdeki analizlerini ve aslında bugüne de seslenişini izliyoruz. Yıldız Teknik Üniversitesi Davut Paşa Kampüsü Kongre Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğin onur konuğu ise Nobel Ödüllü Bilim Adamı Prof. Dr. Aziz Sancar oldu. Aziz Hardal & Alpcan Çelik & Habib İspirli Üçlü Kaside Düet Ud : Hasan Kemal B...