Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Konuşma Eğitimi (Sözlü Anlatım) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Konuşma Eğitimi (Sözlü Anlatım) PDF EPUB


Yrd. Doç. Dr. Fahri Temizyürek

Konuşma Eğitimi (Sözlü Anlatım) - Yrd. Doç. Dr. Fahri Temizyürek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yrd. Doç. Dr. Fahri Temizyürek
DOSYA BOYUTU 11,57
TARİH 2017-09-01
ISBN 6053641889
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sağlıklı bir iletişim için etkili ve düzgün konuşabilmek esastır. Konuşma eğitimi, etkili ve düzgün konuşmanın yol ve yöntemlerini anlatan önemli bir kaynaktır. Kitapta sözsüz iletişim, beden dili gibi konuların yanı sıra diksiyon unsurlarından da bahsetmektedir. Etkili bir konuşma becerisine sahip olabilmek için konuşmanın fiziksel, zihinsel unsurlarının farkına varıp bu alanda kişilerin kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Bu kitapta konuşmanın fiziksel ve zihinsel boyutları ayrıntılı bir şekilde izah edilmiştir. Yine konuşma dili açısından Türkçenin özellikleri belirtilip konuşma kusurları ve bunların giderilmesi için yapılacaklar ayrıntılı bir şekilde ifade edilmiştir. Türkçe öğretimi açısından konuşma eğitiminin önemi belirtildikten sonra konuşma eğitiminin ölçme ve değerlendirilmesi üzerinde durulmuştur. Bu kitap, Türkçe öğretmenliği bölümünün Sözlü Anlatım ve Konuşma Eğitimi derslerinde, sınıf öğretmenliği bölümlerinin Türkçe Öğretimi derslerinde ve eğitim fakültelerinin bütün bölümlerinde ikinci dönem okutulmakta olan Sözlü Anlatım derslerinde kullanılabilecek önemli bir kaynaktır.

... için etkili ve düzgün konuşabilmek esastır ... Konuşma Eğitimi. Sözlü Anlatım. 7. Baskı. Fahr TEMİZYÜREK İlhan... ... . Konuşma eğitimi, etkili ve düzgün konuşmanın yol ve yöntemlerini anlatan önemli bir kaynaktır. Yrd. Doç. Dr. Fahri Temizyürek, Prof. Dr. İlhan Erdem, Mehmet Temizkan. Sağlıklı bir iletişim için etkili ve düzgün konuşabilmek esastır. Konuşma eğitimi... Konuşma Eğitimi (Sözlü Anlatım) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Fahri Temizyürek;İlhan Erdem kitapları ve P ... Konuşma Eğitimi Sözlü Anlatım ... . Fahri Temizyürek;İlhan Erdem kitapları ve Pegem Akademi Yayıncılık 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve... Ahmet Çİçek Yayınları Ahsen Kitap Yayınları Akad Yayınları Akademi Consulting & Training Akademi Denizi Yayınları Akademi kitabevi Akademik Kitaplar Yayınları Akademik Süreç Yayınları... Sözlü Anlatım. Tarih: 03-02-2017 12:05:00. ANLATIM. Sözlü Anlatım (Konuşma). Dilin doğuşu ile ilgili kuramlara dikkat edilirse, bütün kuramlar dilin konuşma dili olarak ortaya çıktığını kabul etmektedir. Konuşma Eğitimi Sözlü Anlatım - Yrd. Doç. Dr. Fahri Temizy...