Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Verimlilik ve Büyüme - Kavram, Kuram ve Politika e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Verimlilik ve Büyüme - Kavram, Kuram ve Politika PDF EPUB


Yard. Doç. Dr. Nısfet Uzay

Verimlilik ve Büyüme - Kavram, Kuram ve Politika - Yard. Doç. Dr. Nısfet Uzay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yard. Doç. Dr. Nısfet Uzay
DOSYA BOYUTU 10,90
TARİH 2019-04-30
ISBN 6057895851
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Verimlilik, kavramı Sanayi Devriminden sonra her ülkede üzerinde önemle durulan başlıca konu hâline gelmiştir. Gelişmişlik düzeyi ne olursa olsun tüm ülkelerde ekonomik gelişmenin temel kaynağını verimlilik oluşturmaktadır. Verimlilik artışlarının düşük olduğu durumlarda, gelişmenin yavaşladığı, durgunluk ve gerilemenin görüldüğü söylenebilir. Dolayısıyla verimlilik artışının bir ülkenin büyümesi ve kalkınması açısından anahtar role sahip olduğu söylenebilir.

...e politika yapıcılar için yol gösterici bir kaynak olması temennilerimizle… Yard ... Verimlilik Ve Büyüme Kavram, Kuram ve Politika Nısfet Uzay ... . Doç. Dr. Nısfet Uzay. Verimlilik, kavramı Sanayi Devriminden sonra her ülkede üzerinde önemle durulan başlıca konu hâline gelmiştir. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Verimlilik ve Büyüme-Kavram Kuram ve Politika. Nobel Akademik Yayıncılık. Stok Kodu. Nısfet Uzay, Serap Barış. Kitap Tanıtımı. Verimlilik, kavramı Sanayi Devriminden sonra her ülkede üzerinde önemle durulan b ... Verimlilik ve Büyüme - Kavram, Kuram ve Politika... - GittiGidiyor ... . Verimlilik, kavramı Sanayi Devriminden sonra her ülkede üzerinde önemle durulan başlıca konu hâline gelmiştir. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Verimlilik ve Büyüme - Kavram, Kuram ve Politika. Maliyetlerin azalması, kaynak israfının engellenmesi, kaynakların en uygun kull...