Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnsan Dengesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnsan Dengesi PDF EPUB


Margit Schreiner

İnsan Dengesi - Margit Schreiner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Margit Schreiner
DOSYA BOYUTU 10,8
TARİH 2019-03-25
ISBN 9750842122
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift, yola çıkmadan hemen önce Sarah’nın kapılarında belirmesiyle şaşkına döner. Anne babasını uzun yıllardır tanıdıkları bu genç kız, adada anlatıcı ve kocasına eşlik eder. Sarah, bu sakin ama gergin günlerin birinde, beklenmedik bir biçimde, günlüğünü anlatıcıya gösterdiğinde trajik geçmişi ortaya çıkar. Bu geçmişle hesaplaşması gereken sadece o değildir artık... Eserleri çeşitli dillere çevrilen, Avusturyalı ödüllü yazar Margit Schreiner’den, keder, zaman ve varoluşun sorumluluğu üzerine akıllardan çıkmayacak bir anlatı. Ertesi sabah zaman devrilmeye başladı. Az önce sonsuz gibi görünen zaman artık sınırlıydı. Adada sadece üç günümüz kalmıştı! Artık hayal kurmaya, uzun uzun düşünmeye, karar alacağımız birtakım konuşmalar yapmaya, yazmaya başlamaya zaman yoktu, nihayet bir kez olsun eski koyun ağılında gecelemeye ya da adanın güney ucundaki marinaya yürüyerek gitmeye yine zaman yoktu. Adaçayı toplayıp kurutmaya, evde salamura yapmak için tepedeki zeytinlikten zeytin toplamaya ya da denizden çıkan kütüğü boyamaya bile zaman yoktu. Zaman darlığından felce uğramış gibiydim. Sarah’nın günlüğü komodinimin üzerinde duruyordu.

...deniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift, yola çık ... İnsanda Denge Nedir? | Denge Nasıl Sağlanır? İnsan Nasıl Yürür? ... . İnsan Dengesi. Ana Sayfa. Kitaplar. İnsan Dengesi - Margit Schreiner hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! İnsan Dengesi. 11,20 TL. İnsan Dengesi, Margit Schreiner tarafından yazılan eser, Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlandı. İnsan Dengesi. Fiyat. : 16,00 TL. İnsan Dengesi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap y ... İnsan Dengesi | bkmkitap.com ... . İnsan Dengesi. Fiyat. : 16,00 TL. İnsan Dengesi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. İnsan Dengesi - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. İNSAN DENGESİ. Orta yaşı çoktan geçmiş bir çift, arkadaşlarıyla, medeniyetten uzak ıssız bir adaya tatil yapmayı planlarlar. Geçmişinizi Sarah'nın üzeriden sorgulamaya hazır mısınız? İnsan Dengesi. İnsan Dengesi. Bağlantıyı al. Facebook. İnsan Dengesi Margit Schreiner Yapı Kredi Yayınları. Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan... İnsan Dengesi. sizekitap tarafından Mayıs 28, 2018 tarihinde eklendi. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. İnsan Dengesi Margit Schreiner Yapı Kredi Yayınları. İNSAN DENGESİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Margit Schreiner kitapları ve Yapı Kredi Yayınları 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. İnsan Dengesi book. Read 6 reviews from the world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of İnsan Dengesi by Margit Schreiner. Roman (Çeviri)/. İnsan Dengesi. İnsan Dengesi. Marka : Yapı Kredi Yayınları. Barkod : 9789750842122. Margit Schreiner - İnsan Dengesi. 0. 27 Ağustos 2...