Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu PDF EPUB


Robert E. Emery

Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu - Robert E. Emery pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Robert E. Emery
DOSYA BOYUTU 6,61
TARİH 2013-12-03
ISBN 6053609995
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Robert E. Emery, ebeveynleri boşanmış çocukların uyumunu bilimsel bir nesnellikle ele alırken öncelikli odağı psikoloji alanındaki araştırmalar olsa da, tarih, sosyoloji, ekonomi ve hukuk gibi farklı disiplinlerin alternatif yaklaşımlarını da okurla paylaşıyor. Çocukların boşanma deneyimine ilişkin bu çalışma, tarihsel, kültürel ve demografik bakış açılarını da içeriyor.Emery, çocukların boşanma sürecinde ve sonrasında gösterdikleri toparlanma gücünü vurgularken, boşanmayla hayatları büyük bir değişim sürecine girdiğinden çektikleri acıya duyarlı yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Boşanma oranının giderek arttığı ve ebeveynlerinin ayrılmasıyla başa çıkmak zorunda kalan çocukların psikolojik durumunun kaygı yarattığı günümüzde, hem aileler hem ruh sağlığı profesyonelleri hem de yasa koyucular için boşanmanın mümkün olduğunca hasarsız atlatılması açısından yol gösterici bir kaynak niteliği taşıyan bu kitabı Prof. Dr. Emine Zinnur Kılıç’ın Türkçe baskıya önsözüyle sunuyoruz.Emery, çocukların boşanma sürecinde ve sonrasında gösterdikleri toparlanma gücünü vurgularken, boşanmayla hayatları büyük bir değişim sürecine girdiğinden çektikleri acıya duyarlı yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Boşanma oranının giderek arttığı ve ebeveynlerinin ayrılmasıyla başa çıkmak zorunda kalan çocukların psikolojik durumunun kaygı yarattığı günümüzde, hem aileler hem ruh sağlığı profesyonelleri hem de yasa koyucular için boşanmanın mümkün olduğunca hasarsız atlatılması açısından yol gösterici bir kaynak niteliği taşıyan bu kitabı Prof. Dr. Emine Zinnur Kılıç’ın Türkçe baskıya önsözüyle sunuyoruz.

...a/ Kitap, Kültür/ Yayınevi/ İş Bankası Yayınları/Evlilik,Boşanma Ve Çocukların Uyumu ... Evlilik Boşanma Ve Çocukların Uyumu - Robert E. Emery ... . Büyütmek için resmin üzerine geliniz. Evlilik,Boşanma Ve Çocukların Uyumu. Stokta yok. Robert E. Emery, ebeveynleri boşanmış çocukların uyumunu bilimsel bir nesnellikle ele alırken öncelikli odağı psikoloji alanındaki Emery, çocukların boşanma sürecinde ve sonrasında gö. Robert E. Emery, ebeveynleri boşanmış çocukların uyumunu bilimsel bir nesnellikle ele alırken Ço ... Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu | Aile - Cocuk | D&R - Encici ... . Emery, ebeveynleri boşanmış çocukların uyumunu bilimsel bir nesnellikle ele alırken Çocukların boşanma deneyimine ilişkin bu çalışma, tarihsel, kültürel ve demografik bakış açılarını da... Yorumlar (0). Resimler. Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu - Robert E. Emery. 9.63 TL. Çocukların boşanma deneyimine ilişkin bu çalışma, tarihsel, kültürel ve demografik bakış açılarını da içeriyor. Emery, çocukların boşanma sürecinde ve sonrasında gösterdikleri toparlanma... Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu. ₺10.37₺14.81. Robert E. Emery, ebeveynleri boşanmış çocukların uyumunu bilimsel bir nesnellikle ele alır... R_ad_r0000000571343. Leyla Akça tarafından 11/02/2017 tarihinde (3 yıl önce) saat 03:45'de oluşturuldu. Evlilik Birliğini Sona Erdiren Nedenler - Boşanma, Ayrılık Ve Evlenmenin İptali Davaları. Robert E. Emery, ebeveynleri boşanmış çocukların uyumunu bilimsel bir nesnellikle ele alırken öncelikli odağı psikoloji alanındaki araştırmalar olsa da, tarih, sosyoloji... Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu. ₺10.66₺14.81. Robert E. Emery, ebeveynleri boşanmış çocukların uyumunu bilimsel bir nesnellikle ele alır... R_aidefix0000000571343. Ana Sayfa. Genel Konular. Evlilik Boşanma ve Çocukların Uyumu. Çocukların boşanma dene...