Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masal Alemi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masal Alemi PDF EPUB


Defne Güler

Masal Alemi - Defne Güler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Defne Güler
DOSYA BOYUTU 7,96
TARİH 2017-06-23
ISBN 6052397091
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Masalda eğiticilik esastır. Aslında yerin, kişilerin ve zamanın hayalî olması da bundandır. Kimse rencide edilmeden insanlara ders verilir. Herkes masalın sonunda verilen dersten kendisine düşen payı alır. Masallarda kötülükler eleştirilerek okurun ve dinleyenin bu kötüler gibi olmaması istenir. İyiler ve iyilikler de yüceltilir ki okur veya dinleyici iyi olsun ve iyilik yapsın. Bu yüzden özellikle eğitimde masallardan yararlanılır. Elinizdeki masal kitabı yayınevimiz tarafından 6 kitap olarak yayınlanmıştır.

...r okuyabileceği bir alandır. See more of Masal Alemi on Facebook ... Masal Oku Masal Dinle. Masal Alemi Burada. ... . Masal Oku: Türkiye'nin En Büyük Online Çocuk Masalları ve Hikayeleri Okuma Sitesi. Küçük Kepçe Bırbır Masal adasında, küçük bir kasabada, Tortor adında bir kepçe yaşıyordu. Peri Kızı. Ders Veren Karınca. masal alemi ile ilgili masallar, öyküler ve diğer içerikler. Bezelye Prenses (Sesli Masal). masal alemi ile ilgili 6 içerik bulundu. | Ana Sayfa. Meyveler Âlemine Yolculuk 28998. Anne Güvercin 11 ... Masal Alemi | bkmkitap.com ... . | Ana Sayfa. Meyveler Âlemine Yolculuk 28998. Anne Güvercin 111617. Keloğlan Ve Orman Perileri 35730. Hayırsız Evlat 11334. Kısa - amatör masallar ok...