Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) PDF EPUB


İnci Aral

Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) - İnci Aral pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İnci Aral
DOSYA BOYUTU 5,90
TARİH 2012-01-04
ISBN 6055340117
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Suna’nın içinde iki ayrı kadın yaşar. ‘Su’ uysal, uzlaşmacı, evcil, iyi anne ve eş olmaya koşullanmış yanı, ‘Na’ ise bozuk saydığı her türlü düzene karşı çıkmaya hazır, asi ve cesur kimliğidir. Sürekli çatışma halinde olan çift benlik ve bölünmüşlüğü içinde, bir de kocası Ayhan’ın en yakın arkadaşı Onur’a aşık olunca Su-Na’nın durumu daha da zorlaşır.Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk, ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş gelişlerini anlatırken bu üç kişinin çocukluktan kadın ve erkek olmaya uzanan yolda öngörmeler, koşullanmalar ve kurallarla biçimlenişlerini irdeliyor. Kadın-erkek ilişkilerinin, hem toplumsal tabu ve yargıların özündeki katılık ve şiddet hem de tarihsel bir dönemin baskı ortamında nasıl yorucu bir iletişimsizlik ve çözümsüzlüğe dönüştüğünü gösteriyor. Bu karmaşa içinde aşk çocuksu bir düş, evlilikse düzen sanılan bir düzensizliktir.İnci Aral; çok sevilen, eskimeden güncelliğini korumakta olan bu ilk romanında bir kadının bağımsızlık ve mutluluğu umutsuzca arayışını sarsıcı bir içtenlik ve ustalıkla anlatıyor.

...gereklilik olmuştur." Hemen Al. Aldatan Erkekler (Cep Boy) ... Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) - İnci Aral | kitapyurdu.com ... . 9.90 TL. Bu ürün Çelikler Kırtasiye tarafından gönderilecektir. Turkuaz Kitap Ölü Erkek Kuşlar Cep Boyİnci Aral. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. ölü erkek kuşlar. şükela: tümü | bugün. inci aral'ın romanı...1 kadın ve 2 erkek arasındaki arkadaşlığın geçirdiği evrimler anlatılmaktadır kitapta. Yazarın ilk romanı olan "Ölü Erkek Kuşlar"da olay k ... ÖLÜ ERKEK KUŞLAR (CEP BOY) - İnci Aral | Nadir Kitap ... . Yazarın ilk romanı olan "Ölü Erkek Kuşlar"da olay kısaca şöyledir: Eserin başkahramanı, aynı zamanda anlatıcısı Suna; gençlik yıllarında sevdiği Adam'la evlenir ve ondan çocuk sahibi olur. Ölü Erkek Kuşlar avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Cep Kitapları. Ölü Erkek Kuşlar Kısa Özet. Suna'nın içinde iki ayrı kadın yaşar. Ölü Erkek Kuşlarİnci AralCAN YAYINLARI Ölü Erke. Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk, ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki bölünmüşlüğünü konu... Ölü Erkek... Üstte görünen kitapların PDF indirme linklerini görmek, kitap özeti detaylarına ulaşmak, eBook olarak indirmek için konu başlıklarına Bana Sırtını Dönme ( Cep Boy) PDF İndir. Ölü Erkek Kuşlar özeti - inci aral. Türü: Roman. Ölü Erkek Kuşlar özellikle kurgusu ve üslubuyla başarılı bir roman. - Gürsel Aytaç Mor ( Cep Boy ) Turkuvaz Kitap Fiyatı: 9.9 TLİncele. Ölü Erkek Kuşlar Epsilon Yayınevi Fiyatı: 17 TLİncele. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy). Ölü Erkek Kuşlar bir kadının birine tutkulu bir aşk ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş gelişlerini... Alış-Veriş Listeme Ekle. Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy). Ölü Erkek Kuşlar bir kadının birine tutkulu bir aşk ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş gelişlerini... En uy...