Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları PDF EPUB


Ayhan Eyikan

Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları - Ayhan Eyikan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayhan Eyikan
DOSYA BOYUTU 11,42
TARİH 2018-07-05
ISBN 9756130728
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap hastalığın ne olduğunu, niçin hastalandığımızı, hastalanınca ilaçsız nasıl iyileşeceğimizi ve hastalanmamak için ne yapmamız gerektiğini anlatıyor.Kitaptaki bilgileri kendisi üzerinde uygulayarak sağlığına kavuşan ve uzun yıllardır hiç hastalanmayan 85 yaşındaki Ayhan Eyikan’ın, olağanüstü ilginç öyküsünü bu kitapta bulabilirsiniz. Kaç yaşmda olursanız olun, okuyun, uygulayın ve sağlıklı yaşamanın tadını çıkarın. "Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için, kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. Bu yudumları damıttığım hastalarımdan uygulayanlar ameliyatsız iyileşmenin sevincini yaşayıp teşekküre geliyorlar. Onların sevinci beni de mutlu etmektedir. Bu kitap salt bir beslenme-diyet kitabı olmayıp aynı zamanda, 85 yaşındaki bir delikanlının mutluluk sırlarını da taşımaktadır.”

...an Eyikan. Bu kitap hastalığın ne olduğunu, niçin hastalandığımızı, hastalanınca ilaçsız nasıl iyileşeceğimizi ve hastalanmamak için ne yapmamız gerektiğini anlatıyor ... Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları - Ayhan Eyikan ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata İmleç Kitap markalı Sağlık Pınarı Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları 9786054262205 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için, kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. Mesela bu yazımızda yazar Ayhan Eyikan kitapları arasında yer alan Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğ ... Sağlık Pınarı - (Sağlıklı Ve Uzun Yaşamın Sırları)-Ayhan Fiyatı ... . Mesela bu yazımızda yazar Ayhan Eyikan kitapları arasında yer alan Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için, kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. ...öyküsüdür.Kaç yasinda olursaniz olun, okuyun, uygulayin ve saglikli yasamanin tadini çikarin."Elinizdeki Saglik Pinari kitabinin yazari Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere saglikli bir ömür... 28 TL. "Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için, kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. "Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. "Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için, kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. Dr. Osman Erk sağlıklı, fit ve uzun yaşamak isteyenler için yazdığı kitabı "Sağlığını Yeniden Keşfet"te beslenme ve yaşam tarzı önerilerini sıralıyor. Bazı hastalıklara göre özel beslenme önerileri de sunuyor....