Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaşamın KıyısındaHayatta Kalma Bilimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaşamın KıyısındaHayatta Kalma Bilimi PDF EPUB


Frances Ashcroft

Yaşamın KıyısındaHayatta Kalma Bilimi - Frances Ashcroft pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Frances Ashcroft
DOSYA BOYUTU 4,81
TARİH 2018-06-26
ISBN 6053122012
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer aktivitelere ilişkin bilinen ayrıntıları anlatmanın ötesine geçen bir kitap. Frances Ashcroft, insanın kapasitesinin hangi noktada sonlandığını samimi, anlaşılır ve keyifli bir şekilde anlatmakla kalmıyor, kişisel yaşantılarla, tarihsel göndermelerle ve okurunu gözeten bilimsel açıklamalarla nedenlerine de eğiliyor. Frances Ashcroft FRS Oxford Üniversitesi'nde Fizyoloji profesörü olup, aynı zamanda Trinity College ile Kraliyet Topluluğu'nda öğretim üyesidir. İnsülin (kan şekeri seviyesini düzenleyen hormon) üzerine araştırmalar yürütmekte, hocalık ve yazarlık yapmaktadır. Bu kitapta anlatılan koşulların bazılarını yazar bizzat yaşamıştır. Ancak henüz uzay uçuşunu denememiştir. Kitap genel okuyucu kitlesine yönelik ilk kitabıdır. 

...telere ilişkin bilinen ayrıntıları anlatmanın ötesine ... Yaşamın Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi | bkmkitap.com ... ... Frances Ashcroft. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer aktivitelere ilişkin bilinen ayrıntıları anlatmanın... Referans - Kaynak Kitap. Yaşamın Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi. Ürün Bilgisi. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi... ...En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.c ... Yaşamın Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi | bkmkitap.com ... ... ...En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Tübitak Yayınları Yayınevine ait Yaşamın Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer aktivitelere ilişkin bilinen ayrıntıları anlatmanın ötesine geçen bir kitap. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 135x195 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 70 gr Kitap Kağıdı Kapak Bilgisi: 350 gr Mat Kuşe. Frances Ashcroft tarafından kaleme alınan Yaşamın Kıyısında & Hayatta Kalma Bilimi Pdf Oku isimli 372 sayfadan oluşan kitap; TÜBİTAK YAYINLARI yayınevinin 26/6/2018.. Frances Ashcroft. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer aktivitelere ilişkin bilinen ayrıntıları anlatmanın... Aynı Günde Kargo. İlgili Kategoriler : Bilim-Teknoloji-Mühendislik » Bilim (Diğer). ACIKLAMA Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan... Açıklama. Ek bilgi. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer + Kızartmalık Yağlar Bilimi ve Teknolojisi. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından Yeni Dünya Yeni Ağ; Bilgi Biliminin Bakışıyla Evren, Hayat ve İnsanlığın Yükselişi. ...Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi - TÜBİTAK Yayınları - 9786053122012 - Frances Ashcroft Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan......