Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnteroğlan Zaman Makinası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnteroğlan Zaman Makinası PDF EPUB


Mehmet Esen

İnteroğlan Zaman Makinası - Mehmet Esen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Esen
DOSYA BOYUTU 12,75
TARİH 2011-05-01
ISBN 6053700746
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Merhaba arkadaşlar,Ben İnteroğlan.Biraz farklı bir çocuğum. Hani şimdilerde “hiperaktif”diyorlar ya, işte ondan da daha aktif. Fakat kimseye bir zararım olmaz,şakalaşmaları saymazsak. Ne diyeyim, hiçbir çocuk bir diğerine benzemez. İşteböyle…Elinizdeki kitapta maceralarımın bir kısmınıbulacaksınız. “Senin yaşında bir çocuğun ne maceraları olabilir ki?” dediğiniziduyar gibiyim. Aramızda kalacağını bilerek size bir sırrımı söylemek istiyorum:Ben bir ZAMAN MAKİNASIicat ettim! Onunla geçmişe ve geleceğe yolculuk yapıyorum. Önemli olaylarıyaşıyor, büyük insanlarla tanışıyorum. İnanın böyle.Zaten projelerim arasında çok komik veilginç olanları var. Mesela HİÇ UYUMAYAN ÇOCUK, AFRİKALI BEYAZ ÇOCUK, DENİZALTINDA ÇOCUK BAHÇESİ ziyareti gibi. Bunu büyüklere söyleyecek olsam belkiinanmazlar. Fakat siz benim gibi çocuksunuz, beni anlarsınız.Şimdilik bu kadar. Zaman makinem benibekliyor. Siz de beni mi bekliyorsunuz! Şımartmayın beni canım… Görüşmek üzere.

...aktif"diyorlar ya, işte ondan da daha aktif ... İnteroğlan: Zaman Makinası Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . 9786053700746. 976366. İnteroğlan: Zaman Makinası. Nar Yayınları. 0.00. %45. İnteroğlan - Zamanda Kayboluş. Mehmet Esen. Nar Yayınları. Anasayfa İnteroğlan: Zaman Makinası. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Senin yaşında bir çocuğun ne maceraları olabilir ki? dediğiniziduyar gibiyim. Aramızda kalacağını bilerek size bir sırrımı söylemek istiyorum:Ben bir Zaman Makinası icat ettim! Mehmet Esen. Merhaba arkadaşlar, Ben İnteroğlan. Bir ... İnteroğlan Zaman Makinası - Mehmet Esen | kitapyurdu.com ... . Merhaba arkadaşlar, Ben İnteroğlan. Biraz farklı bir çocuğum. Hani şimdilerde hiperaktifdiyorlar ya, işte ondan da daha aktif. İnteroğlan: Zaman Makinası. Merhaba arkadaşlar, Ben İnteroğlan. Biraz farklı bir çocuğum. Hani şimdilerde hiperaktifdiyorlar ya, işte ondan da daha aktif. İNTEROĞLAN ZAMAN MAKİNESİ kit...