Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Siyah Hatıralar Denizi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Siyah Hatıralar Denizi PDF EPUB


Mehmet Açar

Siyah Hatıralar Denizi - Mehmet Açar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Açar
DOSYA BOYUTU 7,16
TARİH 2018-07-02
ISBN 6050953381
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

22. yüzyılda bir İçişleri müfettişi Soğuk İstasyon’da iki bilim adamının intiharını araştırmak üzere Ennoia Oteli’ne gelir. Müfettiş, koridorlarda insanlarla konuşan bu garip otelde farklı zaman boyutlarında farklı insanlarla karşılaşacak, intiharların gizemine zamanın, mekânın, düş ile gerçeğin o çözülemez gizemi de karışacaktır. Ennoia’da, “Yarının ve dünün asla olmadığı ebedi bir bugün”de sıkışıp kalan insanlar, farklı zaman boyutlarında edebiyat metinleri aracılığıyla haberleşmektedir.Mehmet Açar’dan mekân, zaman, varoluş ve metinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmiş bir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi.

...iyah Hatıralar Denizi. Mehmet Açar. İletişim Yayınları ... Siyah Hatıralar Denizi - Ekşi Sözlük ... . 25.98 TL. Mehmet Açar'dan mekan, zaman, varoluş vemetinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmişbir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi. Siyah Hatıralar Denizi, Franz Kafka'dan J.L. Borges'e, Stanislaw Lem'den Ursula K. Le Guin'e dek uzanan bir göndermeler zinciri içinde farklı edebi lezzetleri birleştiren bir okuma serüveni vaat ediyor. Mehmet Açar'dan mekân zaman varoluş ve metinler üzerin ... Siyah Hatıralar Denizi | bkmkitap.com ... . Mehmet Açar'dan mekân zaman varoluş ve metinler üzerine düşünmeye çağıran klasikleşmiş bir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi....