Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Umarım Cehennemde Bira Vardır e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Umarım Cehennemde Bira Vardır PDF EPUB


Tucker Max

Umarım Cehennemde Bira Vardır - Tucker Max pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tucker Max
DOSYA BOYUTU 8,18
TARİH 2015-04-28
ISBN 6055148232
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

O açık akıntılar, şampiyon gibi düz bir koydu. Genelde keyif için 10 şişe fazladan içen Tucker Max, 33 yaşında ve çoktan internette bir kült figür olmuş durumda.2002’de arkadaşlarıyla girdiği iddia sonucu kendi internet sitesinde bir hizmet başlatır. Hizmetin amacı, oradaki başvuru formunu dolduran ve ilgilenen kadınlara tek günlük randevular vermektir.6 senenin sonunda ise; yaklaşık 300 kadın, kendinden son derece emin bir zampara; inanılmaz, sıcak hikâyelerin ortaya çıktığı ve kötü hayatındaki en iyi yaşanmışlıkların yanı sıra rezilliklerini de kaleme aldığı bir sonuca ulaşır. Kimilerine göre o tam bir kahraman, kimilerine göreyse tam nefret edilecek bir varlıktır. Tucker Max ne onu provoke edecek olan basına ne de birlikte olduğu kadınların ona karşı yasal bir bağlayıcılıkta bulunmalarına izin vermemiştir...Benim adım Tucker Max ve ben şerefsizin biriyim. Uygunsuz zamanlarda aşırı sarhoş oluyor, sosyal kalıpları takmıyor, her zevki tadıyor, eylemlerimin sonuçlarını görmezden geliyor, budalalarla ve gösterişçilerle dalga geçiyor, makul olamayacak kadar çok kadınla beraber oluyor ve genellikle tam bir uyuz gibi davranıyorum. Bütün bunlara karşın çok önemli bir katkım var insanlığa. Maceralarımı tüm dünyayla paylaşıyorum.

...eninden). Tucker Max. O açık akıntılar, şampiyon gibi düz bir koydu ... Umarım Cehennemde Bira Vardır - Tucker Max ... . Genelde keyif için 10 şişe fazladan içen Tucker Max, 33 yaşında ve çoktan internette bir kült figür olmuş durumda. Umarım Cehennemde Bira Vardır. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Satıldı. Ürün Adı: Umarım Cehennemde Bira Vardır Ürün Kodu: 010199089 Kitabın Yazarı: Tucker Max Basım Yılı: 2015 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Deniz Taneri. Umarım Cehennemd ... Umarım Cehennemde Bira Vardır ... .Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Deniz Taneri. Umarım Cehennemde Bira Vardır. Tucker Max. Pupa Yayınları. Bütün bunlara karşın çok önemli bir katkım var insanlığa. Maceralarımı tüm dünyayla paylaşıyorum. Umarım Cehennemde Bira Vardır. 5,0 (0 Yorum). Marka Pupa Yayınları. Bütün bunlara karşın çok önemli bir katkım var insanlığa. Maceralarımı tüm dünyayla paylaşıyorum....