Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Can Arkadaşımın Doğum Günü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Can Arkadaşımın Doğum Günü PDF EPUB


Aytül Akal

Can Arkadaşımın Doğum Günü - Aytül Akal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aytül Akal
DOSYA BOYUTU 12,17
TARİH 2011-12-22
ISBN 9755871868
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuk yazınının usta kalemlerinden ‘Kitap Perisi’ Aytül Akal, yayımlandığı günden bu yana büyük ilgiyle okunan Armağan Dizisi’nin yeni kitaplarıyla küçük okuyucularıyla buluşmanın heyecanını yaşıyor! Kaleme aldığı öyküler, romanlar ve masallarla, çocukların gözbebeği, öğretmenlerin ve ebeveynlerin de en çok önerdiği yazarlardan biri olan Akal, bu kez aile fertlerinin doğum günlerinde çocukların nasıl bir armağan seçmelerini konu alan keyifle okunacak bir dizi hazırlamış.Doğum günü yaklaşan aile fertlerine hediye seçmek hep zor olmuştur. Özellikle de seçimi yapacak kişiler eğer çocuksa durum işin içinden çıkılması güç bir hal alır. Çocuklar hayallerinden binbir türlü şey almayı geçirseler de, en büyük sıkıntıları daima paralarının hiçbir şeye yetişmemesidir. Aytül Akal’ın kaleme aldığı Armağan Dizisi bu soruna çocukların anlayabileceği bir dilde çözüm arıyor. Kitaplar, çocuklara aile fertlerine verebilecekleri hediyeler hakkında çeşitli ipuçları sunarken, karşılarındakini düşünmeye ve özel hediyeler bulup tasarlamaya da teşvik ediyor.Yaratıcılığın ön planda tutulduğu bu özel dizi, çocuklar tarafından çok sevilecek!..

...çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj ... Arkadaşa Doğum Günü Mesajları - Güzel Sözler ... . Bu güzel sayfamızda sizler için arkadaşa en anlamlı doğum günü sözlerini hazırladık. Arkadaşa anlamlı doğum günü sözleri. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun, nice yaşlara. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen. Hatırlar mısın doğduğun günü. Bu gün benim arkadaşımın daha doğrusu dostumun doğum günü sözlere baktımda hiç biri... Değer verdiğiniz arkadaşınız ... Canım Arkadaşımın Doğum Günü - YouTube ... . Bu gün benim arkadaşımın daha doğrusu dostumun doğum günü sözlere baktımda hiç biri... Değer verdiğiniz arkadaşınızı doğum gününde olan mutluluğunu ikiye katlamak ister misiniz? Sizin için hazırladığımız arkadaşa doğum günü mesajlari için hemen tıkla ! Aytül Akal. Armağan seçmek kolay değil. Hele yakın akrabalar, sevgili arkadaşlar için ...