Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bana Yalan Söylediler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bana Yalan Söylediler PDF EPUB


Güler Bilkay Aygün

Bana Yalan Söylediler - Güler Bilkay Aygün pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Güler Bilkay Aygün
DOSYA BOYUTU 8,7
TARİH 2009-03-02
ISBN 6054177141
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Doktor Hanım malum çiçeklerden bugün de geldi, içeri masanıza bıraktım"Birşey söylemeden içeri giren Gül, buketin üstündeki zarfı açıp, içindeki mektubu okudu.Güllerin en güzeline artık beklemekten sıkıldım.Not:Evinize çiçek göndermemi engellemek için son şansınız.Aksi halde annenize, anneannenize ve teyzenize çiçeklerin kimin gönderdiğini açıklamak zorunda kalacaksınız.ADNANGül öfkeyle telefona sarıldı. Adnan'ın kartlara el yazısı ile ilave edilmiş cep telefonu numarasını aradı. Telefon çalıyordu...Ailesİ ile birlikte mütevazi bir hayat sürdüren genç ve güzel doktor Gül, çalıştığı hastaneye bağışlar yapan yardımsever ve zengin işadamı Adnan ile tanışır. Adamın yakışıklılığı ve karizmatik görünümünden etkilenmesine karşın, bir süre Adnan'ın yoğun ilgisine karşılık vermez. Ancak Adnan'ın hemen her kadının hayallerini süsleyen şefkatli, romantik tavırlarına ve kendisine sunduğu, içinde hayal edemeyeceği ölçüde güç ve zenginliğin yer aldığı hayatın cazibesine daha fazla dayanamaz. Gül için peri masalı gibi bir hayat başlar, ancak evlendikleri gün hayatının bambaşka bir yöne kaydığını görecektir.

... indim yalnız Yerde toprak, gökte yıldız Bir yan susuz bir yan deniz İki el, bir baş verdiler Bir çift göz ağlar da güler Dört bir yanda benim ... Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler - YouTube ... ... Dört bir yanda benim gibiler. Doğru söz içinmiş diller. İşte kalbin sev dediler. Bana yalan söylediler. Bana yalan söylediler. Kaderden bahsetmediler. Varsın böyle geçsin ömrüm. Db B Bb Dört bir yanda benim gibiler. B Bb Doğru söz içinmiş diller, B Bb İşte kalbin sev dediler. Abm Bana yalan söylediler, Ebm Bana yalan söylediler; Bb Ebm Kaderden bahsetmediler. : Bana Yalan Söylediler. 15 Mart 2019 Cuma 16:00 eklendi, 9 def ... Bana Yalan Söylediler - Ekşi Sözlük ... . Abm Bana yalan söylediler, Ebm Bana yalan söylediler; Bb Ebm Kaderden bahsetmediler. : Bana Yalan Söylediler. 15 Mart 2019 Cuma 16:00 eklendi, 9 defa indirildi. 6. Bana Yalan Söylediler. 7. Adaletin Bu Mu Dünya. 8. Rüyalar Kızı. F# Bana yalan söylediler. Bm Kaderden bahsetmediler. F# Varsın b...